Mimo signál. Žádný internet, mobily nefungují. Zůstali bez spojení s civilizací.
Kalli je chlapec žijící ve světě imaginárních postav, který veškeré své životní zkušenosti čerpá pouze z filmů a počítačových her. Je závislý na svém mobilním telefonu a internetu. Když má strávit Vánoce se svým otcem a jeho novou rodinou na drsném severu, rozhodne se raději utéci. Najednou ale musí zapomenout na svůj imaginární svět a postavit se reálným problémům a nebezpečím. (oficiálny text distribútora)

Aiwn

Já jsem na Islandu byl a záběry na zamrzlou a zasněženou islandskou krajinu mě dost potěšil, co se však týče filmu, tak mě zklamal. Všechny islandské filmy, které jsem viděl jsou buď drsné nebo mysteriózní anebo něco, co vám hrozně sžírá duši. Tento mi však připadá takový nijaký. Žádné velké nebezpečí, a příběh jako takový lpí na záhadě, která zas tak zádadná nebyla. Postava ducha byla bez charismatu a co se týče herců, tak nic moc. ()

WolfIssen

Tady si opět distribuce nelámala hlavu s překladem. Film se totiž v originálu jmenuje Lidé z Duggholu... Nicméně britská část světa to taky přeložila po svém :-D K samotnému filmu - možná by bylo lepší, kdyby všechno celkově nebylo až tolik vážné a děcka na sebe nebyla celý film protivná a otrávená jako hadí zub. ()

Grossing

Film ve kterém hraje příšerná holka a ještě příšernější kluk. Doufala jsem, že je sežere ten lední medvěd, ale bohužel se tak nestalo. ()