Komédia o jednej smoliarke, jednom únose a čare Vianoc, ktoré všetko zlé na dobré obráti. Alebo nie?
Gertrude „Trudie" Chandlerová je typická smoliarka. Pracuje v reštaurácii, no práca ju nebaví. Rodičia jej ustavične vyhadzujú na oči, aká je neschopná. Ako sa dalo čakať, šéf ju tesne pred vianočnými sviatkami vyrazí. Je z toho zúfalá, priateľ sa s ňou rozišiel a ku všetkému sa má dostaviť na rodinnú oslavu. Keďže tuší, že rodičia by si na nej znovu zgustli, naštve sa a rozhodne sa im dokázať opak. Preto unesie jedného zo zákazníkov, Davida Maritna na rodinnú oslavu... (TV JOJ)

Bauer

Ačkoliv nejsou Vánoce, tak jsem si pustil, tuto vánočně laděnou komedii a musím se přiznat, že se mi docela solidně zvedl žaludek. Koukat na to o Vánocích, kdy panuje slušná atmosféra, tak bych se asi hodně divil na co, že jsem to vlastně koukal. Tohle je prostě hnus! Už jen ten debilní příběh mně uráží a s Vánocema to má společné pouze jen sníh a Vánoce, ale by na mně dýchla ta prává vánoční atmosféra, tak to vážně ne. Kdyby se to jmenovalo "Srubový ůnos", tak bych to pochopil. Pár lidi se nacpalo do nějaké chaty a to je celé. Prostě nic! A má to něco společného s komedií? Ani náhodou. Komedie by mně měla bavit. Vánoční ůnos má 86 minut a já se nudil velice. A k tomu příšerné herecké obsazení. Od seriálu Sabrina - mladá čarodějnice uplynulo už pár let avšak na pozadí Melissy Joan Hartové přibylo asi tak 15 kg a je hrozně otravná a už není ani tak krásná jako bývavala. Alespoň, že tam byl sympaťák Mario López, protože jinak všichni byli nesympatičtí. Nechápu, že to zde má 60%!! Pokud možné, tak se této (ne)komedii vyhněte hodně širokým obloukem! ()

andrew88

Skvělá vánoční romatická komedie, která má myslím jedinečný námět. Je super, že zde hraje představitelka Sabriny Melissa Joan Hart, která je pro romantické komedie docela netypická ( třeba už poněkud svou obtloustlou postavou). Melissa komedii dodává humor navrch a zápletky jsou taky docela vtipné. Když si pustíte na Vánoce, tak nebudete litovat. ()

hous.enka

Průměrná romantická vánoční komedie o tom, že pravá láska přichází nečekaně. Průhledné a očekávatelné, ale tak nějak milé. Asi začínám být sentimentální nebo co :-) Melissa Joan Hart je k podobným rolím obličejově předurčena. Zato ten její Nick mi přišel takovej... jak vosková figurína. Její brácha byl mnohem zajímavější. Ale s ním se nemohla dát dohromady ze dvou důvodů. Zaprvé protože je to její brácha a zadruhé viz rodinná věčeře. ()

atmen

Tak jsem si tímto filmem navodil vánoční atmosféru už v srpnu a kupodivu mi to nevadilo. Ba naopak, příjemná oddychovka, kde víme jak to celé skončí, ale cesta ke zdarnému konci nás pobaví. Alespoň já byl spokojen a dostal přesně to, co jsem očekával... ale abych nebyl pouze nekritický, tak musím uznat, že ke konci docházela šťáva. P.S. Nevím proč mi hlavní hrdina připomínal sportovního komentátora Roberta Zárubu za mlada :-) ()

Kubi21

Tak už se na nás opět ženou ty americké vánoční pseudomoralitněvtipné příběhy. Musím říct, že jsem to sice vydržel, ale s hoooodně velkým přemáháním. Prostě od zápletky přes herecké výkony, až po konec jsem nebyl schopen rozdýchat to co se tam dělo. Jedna velká slátanina a stojí to opravdu zaprd, ehm pardon za odpad. Ten ale nedám. Blíží se Vánoce, na mne jde už taková povznešená nálada, a tak se povznáším nad tuhle blbost a dávám jednu hvězdu, která nás sice nedovede ke Spasiteli, ale mě udělá hezčí Vánoce, díky tomu, že jsem to neodpálil a udělal (z mého pohledu) dobrý skutek. ()