Morholt

Mine Games dojíždí především na blbě se chovající postavy a na ne sice úplně špatné, ale víceméně nezajímavé herce. Pokud nepočítám Brianu Evigan. Zápletka sama o sobě sice není tak úplně špatná, ale člověk nemusí být zase tak moc pozorný, aby jí celkem záhy odhalil, takže závěrečné překvapení se nekoná. Nicméně i tady se najde pár slušných napínavých i atmosférických momentů a stopáž zase nedává tolik prostoru pro dlouhé chvíle, takže celkově to vidím na čistý průměr. 50% ()

George Stobbart

Sedmička priateľov má namierené do odľahlej chaty v lesoch, no cestou sa im pokazí auto a peši dorazia k domu, ktorý považujú za správny. V neďalekom lese následne objavia opustenú baňu, v ktorej sa ukrýva nepredvídateľné tajomstvo. Nie je to však žiadny vraždiaci blázon ani mutant, pretože toto nie je bežný hororík, ale skôr psychologický thriller s mysterióznym nádychom, ktorý je bez spoilerovania ťažko opísať. No mám pocit, že by som skôr uvítal tradičnejšie hororové pojatie a vraždenie zúčastnených, pretože mi miestami poriadne liezli na nervy a celkovo to síce malo dobrý nápad, no jeho prevedenie už také dobré nebolo. Navyše to má miestami tak tmavý obraz, že ani pri nočnej projekcii veľa nevidieť, ale na jedno zhovievavé pozretie to ujde. ()

Martin29

Za mě 40 procent. 7 Teenagerů ve složení 4 holky 3 kluci jdou na chatu kde jich čekají jejich kamarádi. Poté co tam dojedou zjistí, že je chata prázdná tak tam zůstanou chvíli, že jich počkají a mezitím objeví jakýsi důl s tajemstvím. Nějak výrazně mě to nebavilo některé postavy jsou neskutečně blbé (i na teenagery) například kamarádka má vidiny, že zemřou a bojí se a oni to ani neřeší a radši si jdou zaplavat nebo chlápek příjde s krvavým flekem na tváři a absolutně jich to netíží. Celkově věc co se tam stala mě nepříjde moc uspokojivá na to, abych dal více jak 40 procent. ()

LIVINGDEAD odpad!

Bože, za co mne trestáš? Co jsem ti udělal, že na mne valíš jednu sračku za druhou? Co to jako bylo? Nějaký projekt divadelního amatérského spolku? ()

ARI50

Mám rád horrory, thrillery kdy jede parta mladých lidí na chatu do hor kdekoliv ale hlavně at to stojí zato, když sem spatřil onen důl říkal sem si jo tak tet to začne, jenže neskutečný kolotoč představ a nesmyslného děje to vše vyvrátilo, škoda že se mrhá parádním prostředím na horror. Aspon Briana mě potěšila. ()