Show se uskutečnila 9. srpna 1997 ve Sturgis Motorcycle Rally (Sturgis, South Dakota). Na kartě se sešlo devět zápasů.
1) Harlem Heat vs. Vicious & Delicious
2) Konnan vs. Rey Misterio Jr. (Mexican Death Match)
3) Steve McMichael & Chris Benoit vs. Jeff Jarrett & Dean Malenko (Elimination Match)
4) Alex Wright vs. Chris Jericho (WCW Cruiserweight Championship)
5) Ric Flair vs. Syxx
6) Curt Hennig vs. Diamond Dallas Page
7) The Giant vs. Randy Savage
8) The Steiner Brothers vs. The Outsiders (WCW World Tag Team Championship)
9) Lex Luger vs. Hollywood Hogan (WCW World Heavyweight Championship) (TheSpearCZ)

nevermore

Jedna ze skutečně slabých PPV. WCW dostali od NWO na prdel, vyjma jeden zápas všude. TO by nebylo tak smutné. Smutnější bylo, že Tag zápas mezi Steinerama a Outsiderama, už byl definitivně zabookován pro výhru Steiner Brothers. Více než rok naháněli ten tým, nu a po mnoha prohrách tedy zde se mělo předat žezlo. Ovšem dříve tohoto večera, se stavil Nash s Hallem za taťkou Bischoffem do kanclu, s tím, že nemůžou přijít o pásy. Přece se nemohou měnit tak často ad a) už ho drželi téměř rok ad b) Luger, který tu byl soudobým šampionem, vyhrál ten největší pás na Monday Nitru a tady byl NUCEN opět o něj přijít a lehnout pro Hogana... A tam to nevadilo? Hnus... Hnus, hnus. Takže žádná velká výhra se nekoná. Pro mě nejvěší překvápko bylo čisté vítězství Gianta (který už také v roce 1997 a zejména 1998 plnil pouze roli idiota do počtu) nad Randy Savagem. No a to je všechno. ()