Bryn a Paul jsou manželé, kteří se pokouší zavést svůj život do starých kolejí, poté co zmizel a pravděpodobně se utopil jejich čtyřletý syn. Nastěhují se do bytu v okouzlujícím starém domě. Zanedlouho se ale začínají dít zvláštní věci. Bryn vidí ve výtahu malého chlapce, o kterém se později dozvídá, že už je dávno mrtvý. Zemřel právě ve výtahu, který se utrhl zrovna ve chvíli, kdy se chlapec snažil utéct před svým násilnickým otcem. Bryn se rozhodne chlapcovu duši vysvobodit. Netuší, že dává v sázku svůj život. (oficiálny text distribútora)

kenileja

3/4 filmu neskutečné nudy, kdy máte chuť vlézt do obrazu a začít věci řešit nějakým normálním způsobem (když se k tomu nikdo neměl). Nicméně jsem to přetrpěl a ještě že jsem tak udělal. Protože závěr? "Konečně se něco děje!" vykřikl jsem. I přesto ale musím tvrdit, že příběh byl hloupý a nic a nikdo se nesnažil o záchranu (pravděpodobně tušili, že je to nemožné). 2* za závěr. ()

kiki1

Tak jo, čekala jsem od toho víc. Filmů se "strašidelným domem" znám tucet, ale tohle veledílo patří mezi ty nejhorší. Už při prvotní scéně jsem tušila, že to bude postrádat tu správnou atmosféru, a taky tomu tak bylo. Celkově to bylo v podstatě o ničem a závěr se zombíky to zabil úplně. Prostě tak pitomý, až jsem nevěděla jestli se mám smát nebo brečet. Původně jsem chtěla dát tři hvězdy a hodnotit to průměrně, ale když o tom tak přemýšlím, tohle snad ani průměr nebyl.** ()

tom88

Už dlho som nevidel tak tragickú ducharinu, pri ktorej som už od tretiny filmu chcel aby to skončilo. Hrozné a tragické béčko, ktoré sa silou mocou snažilo byť niečim viac ako je. Na pripečený scenár by doplatil asi každý, aj keby to mal nastarosti popredný hollywoodksy režisér. Nuda, neskutočná nuda s príšerným záverom. Ako pri pozeraní som už nič neočakával, ale ten koniec to úplne pochoval. A čo tam robil Michael Ironside? U mňa klesol. 28% ()

Lisabellla

Podprůměrný horůrek s lehoučkým nádechem tajemna. Takových námětů typu - hele, vidím mrtvolku, musím zjistit, co se jí stalo - už tu bylo mnoho a mnoho a musím podotknout, že nemálo jich je daleko lépe zpracovaných. Dávám dvě hvězdy jen proto, že se na film celkově dalo i dívat a Teri Polo je vcelku pěkná herečka. ()

eraserhead666

Nejdříve to vypadá jako další předvídatelná tuctová a nudná US remake vykrádačka minimálně tří asijských horrorů (zrovna nedávno jsem na jeden, na který to odkazovalo minimálně první půlku, koukal), pak to začne být trošku zajímavé a i malinko napínavé, pak dojde ke zvratu a všechno to zase zasmrádne tím typickým americkým dojákem. Jako masky byly fajn, když se objevovaly jen tu a tam, pak, když už je přestali skrývat, odhalili všechny jejich zápory. No a vyžilá zapomenutá pavoukonohá hérečka alespoň za něco stála. Ony jsou tyhle levné US horrory hrozný prefabrikáty a hlavně hrozně "rodinné", to je na nich asi nejhorší, že útočí spíše na ty rodinný hodnoty než na obyčejný lidský strach. 2,5* ()