WCW Souled Out

(relácia)
všetky plagáty
Športový
USA, 1998

WCW/NWO Souled Out byla profesionální wrestlingová pay-per-show, která se konala každý rok v lednu v letech 1997-2000. V pořadí druhá se uskutečnila 24. ledna v hale Hara Arena ve městě Dayton ve státě Ohio. Zhruba pět a půl tisíce diváků sledovalo mj. zápas o titul WCW Cruiserweight Championship mezi borci Chris Jericho a Rey Mysterio Jr. nebo souboj dvou více jak dvoumetrových wrestlerů Kevin Nash a The Giant. (Stocki)

nevermore

SPOILER!! 1. Super Calo / Juventud Guerrera / Lizmark, Jr. / Chavo Guerrero, Jr. vs. Psychosis / La Parka / Silver King / El Dandy Neuvěřitelný zápas 8 mužů. Tolik akce se v jednom zápase nevidí. Zápas rychle odbíhá, žádné škrcení, nebo dlouhé páky, jen excelentní chvaty a závěrečné skoky mimo ring - to je třešnička na dortu. Chavo poráží Psychosise po Tornado DDT. Precizní akce. 10/10 ----> 2. Raven vs. Chris Benoit Další skvělý zápas, oba borci jdou do akce na plno. Uvidíme i Diving Headbutt i Evenflow DDT. Nakonec Benoit vyhrává, když nasadí Crippler Crossface. Zajímavost, jeden z mála WCW zápasů, kdy Raven nemá až do konce zápasu tričko. 9/10 ----> 3. Wcw Cruiserweight Championship: Rey Mysterio, Jr. vs. Chris Jericho Další ze série povedených zápasů, borci si počínájí dobře a mysteriovo salto mimo ring ho už tady předznamenalo, že jednou bude hrát hodně vysokou ligu. Jericho ukončuje Liontamerem na Mysteriovo zraněné koleno a stane se novym šampionem v lehké váze. 9/10 ----> Rowdy Roddy Piper přichází do ringu ustanovit, že bude rematch mezi Stingem a Hoganem. ----> 4. WCW Television Championship: Booker T. vs. Rick Martel Normální, standardně dobrý zápas, vítězí Booker T. 7/10 ----> 5. Scott Hall vs. Larry Zbyszko První viditelně slabší zápas, což ovšem není způsobené Scott Hallem. Zbyszko zápas prostě brzdí, nakonec ho zmastí Dusty Rhodes v tričku NWO. Zbyszko opět vítězí v důsledku diskvalifikace, což muje často a musim říct oprávněně vytýkáno, že vyhrává jen když protivník prohraje na diskvalifikaci.Nic speciálního. 4/10 -----> 6. The Steiner Brothers / Ray Traylor vs. Scott Norton / Buff Bagwell / Konnan Přesně jak jsem očekával, zápas kde figuruje Konnan, nemůže být nic extra, tady navíc ještě občas zastupovanej steroidním Nortonem. Moc dlouhé, nic dechberoucího, alespoň že Scot Steiner sundal Konnana na výsost hezkým sitdown Piledriverem.6/10 -----> 7. Kevin Nash vs. The Giant po pravdě, na tyhle dvě obludy jsem zvědavej ani moc nebyl. Ale snažily se. nash při skoku z ringu!!! ta jeho líná prdel touhle dobou už nic takovýho dávno nedělala. Giant Dobrej výkona na jeho korpulentní postavu. S podvodem samozřejmě vyhrál nas, neboť ten aby něco prohrál, neexistuje. Všichni dobře ví o jeho politice vzadu ve WCW. A ten závěrečnej Jacknife musel Gianta vážne bolet, protože ho Nash nebyl schopnej dostatečně dlouho udržet. Kdo by taky byl že jo :-) 7/10 ----> 8. Ric Flair vs Bret Hart Dvě legendy spolu v ringu. Delší zápas, ale má světlé momenty. Čistě vyhrává Bret Hart Sharpshooterem. 8/10 -----> Main event 9. Macho Man vs. Lex Luger Podle mě nevhodně vybraný zlatý hřeb. Lex Luger nepředvádí kromě powerslamů opět nic závratného a Macho Man se tady taky moc nepředřel. Lážo plážo zápas končí vítězstvím Lexiho. Naběhne nám tu NWO a Sting ještě jednou přijde do ringu zachránit Lexe. Konec Souled Out 1998 5/10 CELKOVÉ HODNOCENÍ: 7,5/10 ()