Invasion from Inner Earth

Skupina mladých pilotů v odlehlé oblasti Kanady začíná ve vysílačkách slýchat podivné zprávy o havarovaných letadlech, porouchaných autech a smrtící nákaze, která zachvátila celou planetu. Je jasné, že Země je uprostřed invaze. Skupina pilotů se rozhodne zabarikádovat v chatě hluboko v lesích a čekat na blížící se zkázu. (JasonCZ)

Campbell

Kromě 3 filmů mám nakoukáno úplně všechno od režiséra Billa Rebaneho a do ted nemůžu přijít na to, kdo to vlastně byl. Heroší režisér než Ed Wood? Dost možná, jen amatér co se snažil natočit něco a bylo mu jedno jak to bude vypadat? Taky možnost. Nebo jenom béčkař jakých je dneska mraky? Na jednu stranu mi ho je líto, protože všechny filmy vypadají zajímavě, ale když na ně chcete koukat jen nemožně kroutíte hlavou, laciné kulisi, přiblbý příběh(o tom jak parta lidí zaslechnou něco v rádiu a tak se raději zabarikádujou v chatce), ono to sice zní že film bude nudnej, ale já na něj koukal v pohodě, atmosféra zasněžené chatky v lese je parádní, ale ten film se nemá čeho chytnout spíše bych to přirovnal k nějaké Romerovce či duchařině kde se každý bojí něčeho neznámého. Ne není to dobré, ale už jen za Rebaneho a jako člověku takovému dávám respekt a 2*. ()