Amerika ladí rádia. Hra na úrovni těch nejlepších v lize. Nikdo si nechce nechat ujít pondělní fotbalový večer v podání tria, jakým jsou Frank Gifford, Don Meredith a Haward Cosell. Fotbal na hřišti. Chuligánství u mikrofonů a v režii. Skvělé recenze v ranních novinách. Jsme více než hra, slavně prohlásil Cosell. Díky revoluci ve sportovním vysíláním se fotbal stále více dostává lidem pod kůži. John Turturro hraje prostořekého, ctěného a významného komentátora Coselle. Legrace. Zápasy. Spory. Takový byl blázinec pondělní noci. (oficiálny text distribútora)

mis-ko

Prekvapujúco dobrý civilný film a vzniku, vzostupe a vrchole televíznych športových prenosov. Na čele pionierov televízneho športu v roli komentátora stojí charizmatický Howard Cosell v podaní úžasného Johna Torturra. ()

Roman.Ticka

Zpočátku šlo o rutinní záležitost kolem mediálních intrik zevnitř i zvenčí ve smyslu urvej co se dá nebo přestup jinam za lepších podmínek. Ale postupně se z chaosu vyvinul obstojný psychologický příběh o partičce lidí, jež kope za stejný tým a zdaleka ne za účelem zbohatnutí či jiných pomíjejících výhod. Postava Hawarda mi byla zvlášť po chuti, neboť jen velké osobnosti znají umění života a jdou si za svým bez ohledu na mínění ostatních nebo vzestupy a pády, vědí kam patří, komu vděčí za svůj úspěch a přijaté vzácné dary rádi a neustále vracejí. Lepší být nenáviděn a zároveň milován než být nikým. ()

Hopkins

Průměrný TV film který neurazí a rozhodně se dá na to kouknout když nic nedávaj v bedně . Natrefil jsem na tento film náhodou a určitě nelituju že jsem ho viděl stopáž není nijak velká a těch 90 minut je tak akorát. Určo doporučuju na to kouknout. ()

choze

Mám rád filmy o amerických televizních fenoménech jako OTÁZKY A ODPOVĚDI (taky s Turturrem). Tenhle je průměr. Turturro fajn jako vždy. ()