Bai Jun

všetky plagáty

Bernhardiner

Každý herec musel nějak začínat. A Kim Ha-neul debutovala ve filmu, který kvalit jejích pozdějších snímků opravdu nedosahuje. Sama herečka přiznala, že film nikdy neviděla, neboť již samotné natáčení bylo pro ni, pokřtěnou katoličku, naprostým utrpením a celé hodiny se údajně utápěla v slzách. Abych pravdu řekl, zas tak mnoho odvážného jsem tam neviděl, pominu-li svlékání kalhotek, což mě, jakožto muže, který již viděl ve filmu podstatně odhalenější scény, zas tak hozné nepříjde. Samotná kvalita filmu není valná. Kameraman by si zasloužil dvacet na holou, neboť používá rozostřenou kameru i v okamžicích, kdy jsou všichni na scéně naprosto střízlíví. Příběh není moc zajímavý; týká se trojice mladých lidí, dvou kluků a slečny. Jeden z nich (June) hned na začátku zemře a zbylí dva se do sebe zamilují a spolu s dalším párem pořádají alkoholové a drogové dýchánky. Skončí to otěhotněním hlavní hrdinky, která se nakonec odhodlá jít na potrat. Víceméně je tam tak nějak naznačeno, že od tohoto okamžiku jsou tito lidé doopravdy dospělí. Jako fanoušek Kim Ha-neul jsem to chtěl zhlédnout, nicméně tento snímek nelze moc doporučit. 45% ()