Kamera:
Hermann DunzendorferHudba:
Mario SchneiderHrajú:
Laura Gabriel, Moritz Jahn, Mira Lieb, Tim Troeger, Nina Kaiser, Katharina Spiering, Samuel Weiss, Steffen Groth, Barbara Nüsse, Sven Waasner, Nico Witte, Ivo Möller, Vijessna Ferkic, Ihsan Ay (viac)Epizódy(13)
-
Ein neuer Anfang (S05E01)
-
Blutdiamanten (S05E02)
-
Tödliches Serum (S05E03)
-
Die Autoschieber (S05E04)
-
Schlankheitspillen (S05E05)
-
Happy Slapping (S05E06)
-
Abgezockt (S05E07)
-
Die Kakerlakenbombe (S05E08)
-
Thérèses Geheimnis (S05E09)
-
Karol undercover (S05E10)
-
Zündstoff (S05E11)
-
Der Fluch der Schwarzen Madonna (S05E12)
-
Lilly ist weg (S05E13)
Hrajú
Moritz Jahn
Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál) - herec, a.z.
Pluk mizerů (2022) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Mira Lieb
Najlepšie seriály:
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Tim Troeger
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Ahoj, Robbie! (2001) (seriál)
Nina Kaiser
Nemecko
Najlepšie seriály:
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Katharina Spiering
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Samuel Weiss
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Veterinář vyšetřuje (2014) (seriál)
Steffen Groth
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Barbara Nüsse
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Vánoční tajemství (2019) (seriál)
Sven Waasner
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Ivo Möller
Najlepšie seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Vijessna Ferkic
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dreileben (2011) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ihsan Ay
Turecko
Najlepšie seriály:
Záchranný tím SAR (1997) (seriál)
Aglaja Brix
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Anna-Elena Herzog
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Julian Paeth
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Ahoj, Robbie! (2001) (seriál)
Christine Wilhelmi
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Sascha Laura Soydan
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Tonio Arango
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Gryf (2023) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)