Injû kyôshi V

Réžia:

Acuši Šimizu

Ajumi Sudó

Dellamorte

Keďže už mám za sebou celú sériu , tak miniem pár viet na complet enjoy. Pre Mňa je to jedna z najnudnejších horrorových J-sérií ktoré sa Mi doškrabali pred oči. Ten istý motív rozsekať na 5 kúskov - tak to sa mohlo stať len kôli pochybnému fan clubu , ktorý myslím si neprekročil hranice Japonska. 1ka bola ešte v celku originálna , 3ka bola asi najkrvavejšia no a najúchylnejšia bola 5ka. Nekonečné trápenie sa s " chobotničkami " najprv v škole , potom v lese a následný návrat cez nemocnicu do školy...k celému tomu cirkusu ešte pridať tému exorcismu - tak toto na 5 častí nestačí. V Japonsku tak celkovo fičia snímky tentacle / sex / skinny / schoolgirls - no je pre Mňa záhadou PREČO. Hodnotenie celej série - 2,5 - ( celé to natlačiť do 90 minútovky - a videla by som film, na ktorý tak skoro nezabudnem ) ()

Campbell

Tak další díl, pro mě druhý z pěti, je za mnou. A už do dalších nepůjdu protože ty dva co jsem viděl ode mě dostanou 1*. Pro mě tohle prostě není. Koukat na to jak jsou ženský znásilňovány chapadly mě fakt moc nezajímá. A i když se jedná o krátký film tak jsem se při něm dost nudil. Je tu plno poloerotických scén ale všechny jsou tak stupidní že to nemůže vzrušit nikoho. Pro mě snad možná nejhorší filmová série co jsem kdy viděl. ()