Bezstarostný sex

• Kanada Young People F***ing (viac)

Sex může být pořádná fuška! Rozmarná komedie ukazuje čtyři páry a jednu trojici během bláznivé noci plné divokého sexu. V pěti příbězích sleduje sexuální kontakt od předehry až k doznívání. Všichni zúčastnění jsou vystaveni dlouhé řadě komplikací, než se konečně dostanou k vytoužené metě... (oficiálny text distribútora)

Jara.Cimrman.jr

"Oba víme, že když si nezašukám, skončím v posteli s nějakým kreténem z práce a navíc jsi v tuhle chvíli jedinej chlap, z kterýho se mi nezvedá žaludek." Tak kdyby mi tohle řekla nádherná Kirsten, tak bych jí asi půjčil zasouložit a neměl bych nic proti tomu, kdyby mi to párkrát vrátila. Soulož kamarádů mě prostě bavila. Pak se mi hodně líbila "naivka" Jamie, ale tím pozitiva končí. Partnerský sex mě svým vyvrcholením poněkud zaskočil, z toho expartnerského šlo určitě vystříkat víc a trojúhelník se spolubydlícím jsem radši moc nepobral. Nicméně konstatování, že já jsem kláda s ksichtem a ty jsi díra mezi nohama, mě hodně pobavilo. ()

HAL

Dostatečně zábavná a dostatečně chytrá komedie o sexu... s dostatečně krátkou stopáží aby nestihla začít nudit. Nic nechutného nebo přespříliš perverzního se v ní nepředvede, je jen o normálních sexuálních zážitcích a v jejich rozboru jen jednouše klouže po povrchu tak aby byla vtipná a romantická... do hloubky a nebo na okraje už se ale nepouští. 7/10 ()

Johny_fork

Pokud by se film točil pouze okolo dvojice Carly Pope a Aaron Abrams, bylo by mé hodnocení pravděpodobně absolutní, jelikož zde se hlásilo ve ve velkém. Ostatní tři příběhy jsou tažené až moc mimo realitu, tedy nevím, možná se režisér snažil sdělit nějakou závažnou myšlenku, to se mu každopádně nepovedlo, hodnotím Bezstarostný sex čistě z komediálního hlediska. ()

Meteorista

Film, od kterého by člověk možná čekal víc, než dostane. Ale to, co jsem dostal já, mi naprosto stačilo. Raději upřednostňuji takovéhle ne-moc komplikované oddechovky, u kterých se vážně dobře relaxuje, než přemrštěné puberťárny. Název sice napovídá, že to bude zase jedna z teen bláznivých komediálních šukaček, ale je to opravdu relaxační komedie bez přemrštěných komplikací. Pohodová hudba jen dokresluje nenáročnou atmosféru. ()

Yancl

Na tomhle filmu je výborná jedna věc - tváří se tak opravdově a uvěřitelně. Tomu pomáhá i hrstka neznámých herců, kteří se do příslušných rolí vážně vžili. Nápad pěti odlišných příběhů je parádní a i když některé dějství se zdají být nudnějšího rázu, film jako celek působí zábavně, možná trochu upovídaně, ale i přes všechny drbky-solidní povídačka o sexu. [66%] ()

• Film byl vybraný na Mezinárodní Filmový Festival v Torontu 6.7.2007, což byly 30. narozeniny režiséra Martina Gera. (Baffer)
  • Martin Gero a Aaron Abrams napsali scénář za 6 měsíců. Jednotlivé verze si posílali přes e-mail. (D3VIL)
  • Film byl natáčen v 5ti ložnicích. (Baffer)