EvilPhoEniX

Black house mě rozhodně potěšil, po první nudné prokonverzované polovině o ničem přišel Masakr jako blázen,kde se hlavní protagonista doslova ŘEZAL se záporákem,čím to jen šlo.. Slušný thriller s perfektní kamerou, detailními záběry, úžasným gore, uspokojivým bodycountem a s nevšedním záporákem.. Jsem mile překvapen.70% ()

tombac

Určitě jsem se nenudil, tedy dokud na mě tvůrci filmu předčasně nevychrstli s hlasitým šplouchnutím první obrat, který do té doby solidní murder thriller táhne do bažin průměru. Nadcházející děj i přemety plavou v kalné vodě už jen očékávatelným směrem a přestože se film vytasí s hnusnou stylizací á la Saw, lehká pachuť z promarněné příležitosti nevyprchá. Netvrdil bych jako kolega Sysel, že je Black House tak špatný, ale přinejmenším rozpačitý. Co mu nelze upřít, jsou slušný vizuál, kamera a počáteční premisa. Jen to ještě chtělo najmout dobrého scénáristu. ()

Chejpao odpad!

Je mi líto, ale bez !!!SPOILERŮ!!! se tentokrát neobejdu. Tohle je přesně ten případ, kdy je film natolik špatný, až je nechtěně komický. Pajdavá ženská se kymácí se sekerou v ruce (neviděl autor Studnu?) a dva zdraví lidé, z toho jeden muž, se klepou strachy pod stolem či kde, místo aby ji nakopli a utekli - scéna, při které opravdu napětím nedýcháte. Zbytek filmu nevypadal o moc lépe, pro mě těžké béčko. ()

Flipnic

Perfektní thriller, který se z původně uhlazené zápletky ohledně životní pojistky mění rychle v čistě hororové drama, napětí stoupá exponenciální mírou a celá třetina poslední fáze filmu je drsná řezničina ve špíně, hnusu a blátě ... Když už nic jiného, film alespoň přesně vystihuje kdo, nebo spíše "co" je to "psychopat" (neplést s psychózou!!) ... a nehledě na pár pochybných detailů, perfektní výtvarné, kamerové a atmosférické ztvárnění diváka jistě zaujme. Jen naprosto hloupý debil nebo úplně blbá kráva může dát tomuto filmu "odpad" ... ()

Sysel_CZ

Jak takovýhle film zhodnotit bez spoilerů? Nabízejí se pouze fráze. Co nechybí je atmosféra, alespoň po nějakou část filmu. Stylizace je ale přestylizovaná, takže všechny ty šedé filtry a absence hudby vedou spíše k tomu, že se divák (já) nudil. Na druhé rovině, už od začátku bylo jasné, že se film bude odvíjet předem daným směrem, a o chvíli později... jiným předvídatelným směrem. Což nakonec vyústilo v něco tak přeplácaného, že průměrný americký teenagerský krvák dává větší smysl. Podtrženo a sečteno, tohle mohl být opravdu dobrý film, nebýt toho, že ho natočili dle novokorejského střihu - uvař gulášek toho, co chce divák vidět, on to spolkne. ()