Koniec ľudstva: Zrážka s kométou

(TV film)
  • Česko Srážka s kometou (viac)

Bez jakéhokoliv varování proniká do zemské atmosféry kometa, která dopadá do moře při pobřeží Irska, kde způsobuje ničivou vlnu tsunami. Dva vědci z NASA se snaží zjistit původ komety a způsob, jakým se vyhnula jejich pozornosti. Co objevují, je mnohem děsivější, než si vůbec dokázali představit ? hořící masa, která dopadla u irského pobřeží, je pouhá malá část mnohem větší komety mířící přímo na Zemi. Vědci dlouho očekávaný hrozivý scénář se právě stává strašnou realitou. Vyděšený svět očekává jejich konečné informace a ty nejsou vůbec příznivé. Kometa má brzy zasáhnout americký severovýchod silou rovnající se šesti milionům hirošimských bomb... (oficiálny text distribútora)

david666

Ano, je to pěkná pohádka, navíc celkem nereálná a přitažená za vlasy. Ale já rád katastrofické filmy všeho druhu takže mě to bavilo a ačkoliv jsem si říkal: "Takhle by to ve skutečnosti určitě nebylo", mě film vtáhl do děje a ke konci jsem měl čím dál více o tu naši Zemi strach:-) Musíte však přežít dost uhozených dialogů. ()

LIVINGDEAD odpad!

Označení jako DRAMA? FILM? ..... distributor ať jde do pr...... Byl to obyčejný dokument! Ovšem nečekejte nějaké hollywoodské triky nebo speciální efekty! Na prstech jedné ruky se dají spočítat 1 s počítačové triky. Otřesná nuda! A to miluji katastrofické filmy! Tohle ovšem byla divadelní inscenace! :-( ()

Medwídek

Mno.. mohlo to být popravdě horší. Film se jeví jako dokumentární a je tak i vyprávěn, což mě na něm moc nezaujalo. Cholerický vědec mi spíše přišel vtipný než cokoliv jiného (hlavně, když se snažil oživit děvče zabité vlnou Tsunami po nějakých 3 dnech - i kdyby se mu to povedlo, poškození mozku by bylo nedozírné). No prostě béčkový TV film, který jsem náhodou objevil v půjčovně a zkrátil jsem si jím večer o 98 minut.. ()

bruceman7

Nejvíc děsivé na celém filmu bylo to, jak zoufale selhal jakýkoli pokus o dramatičnost. Problém těchto typů filmů je v tom, že je nenatočíte za milion USD, s jedním nadupaným počítačem a pár trapně schématickýma postavama. Logičnost radši neuvažuju. Mně to prostě přijde jako další zářez na pažbu urážek tohoto žánru. 2/10 ()

Lencha

Mám ráda katastrofický filmy a tenhle mě docela dostal. Výborný efekty...film mě udržel v napětí až do konce. Čím víc se blížil závěr filmu, tím víc jsem si přála, aby se nesekli a kometa dopadla na místo "určení":-) Já jsem spokojená, film splnil moje očekávání:-) Ještě bych dodala, že lidičky co hráli v tomhle snímku nejsou žádný super hvězdy, ale ani to mi vůbec nevadilo:-) ()