DaweForeman

Junna a Senna - dva sourozenci, kteří vedou spolu opravdu "pěkný" život na střední škole. Ale jen z hlediska, že si užívají sami sebe navzájem, protože Junna ztratil veškeré své vzpomínky při nehodě, kdy zemřeli jeho rodiče, když byl malý. Postupem času si začne vzpomínat, co tehdy stalo, a zjišťovat další jiné skutečnosti, které obrátí jeho svět vzhůru nohama. /// Tohle anime má opravdu zajímavou myšlenku, ale její zpracování je v mnoha ohledech nedotažené do konce. Je zde spousta faktických chyb a konec není úplně tak ideální, jak se zdá. Kdyby k tomu udělali několik alternativních závěrů, tak aby si divák vybral, co mu vyhovuje nejvíc, a udělali by tak nejlépe. Navíc vzhledem k tomu, že jsou to desetiminutovky, tak tu není moc prostor na pozadí, kdy většina postav pak vyzní naprosto zbytečně. Zpočátku jsem čekal nějakou romantickou harémovku, ale nakonec z toho vzešlo úplně něco jiného (což mi nevadilo), ale kdyby to zkloubili nějak dohromady, ony zbytečné postavy by začaly mít konečně nějaký význam. Animace je podprůměrná a hudební stránka není znát. ()