Jatka

(festivalový názov)
Pakistan / Veľká Británia, 2007, 78 min

První pakistánský film tzv. "gore". Pět mladých Pakistánců ve studentském věku vyráží na výpravu do neznámých míst, aby viděli nejznámější pakistánskou hudební skupinu. Bohužel tento výlet se změní v noční můru a návrat domů už nebude tak lehký. (LIVINGDEAD)

Gore

Na první pakistánský gore horor jsem byl hodně zvědavý. Na Pakistánce a na debut to nebylo vůbec špatné, sice lehce amatérské a s prkennými herci. Horší bylo to, že to ani gore horor nebyl, měl spíš blíž ke splatteru, který je myšlen vážně. Takže návrat ke gore klasice, typu filmů Lucia Fulcia se nekonal. Škoda. A díky Livingdead za titulky. ()

SimonShot

Pakistánské dílo z dílny Omara Khana, toto velice nadějného a talentovaného režiséra současnosti. Tento film je prostříhaný nehorazným, ale zdařilým způsobem. Ze začátku byla atmosféra docela hutná ale v průběhu stopáže přidala na objemu ne jenom islámská bůrka. Zombií toď bylo dosti dobré a povedené, byly prudce nerealističtí ale v pakistáně je všechno možné až na to že snímek je svým zpuůsobem nepakistánský, protože jsem viděl prvky afghánské kinematografie říznuté bangladéšem. Jak nevkusné !!! ()

alonsanfan

Islámská burka a husitský řemdih v ďábelské kombinaci. Tohle spojení je opravdu neotřelé a budu ho mít s filmem spojené navěky. Prosím Vás, v Pákistánu fakt nesjíždějte z dálnice... ()

Nocturno culto

už od začátku mi tohle přišlo podivné,nicméně jsem koukal dál a pak tam vyskočila postava Leatherface,tentokrát však v arabském podání,zahalený do burky,která je jednou skoro úplně čistá,pak zaflákaná od krve a v další scéně zas skoro čistá-to si to stíhal prát nebo či co :-)))?kde se tam vůbec bralo to velké světlo?nemělo to být v džungli.....?ale tak zas jako totální béčko,možná céčko to ušlo,líbila se mi postava Ayeshi.. ()

MichaelD

Za co si film zaslouží tři hvězdičky? Možná za zajímavý příběh, jistý exotický nádech a akční závěr. Kamera a přehrávané scény jak z rodinných pout však dojem kazí ... ()

disstanda

Klasické béčko plné neherců, levných efektů a rádoby stylových prostřihů (pavouk na pavučině/měsíc). Na rande jako zábava naprosto ideální záležitost, když se tomu člověk nemá s kým vysmát tak propadák ()