Thomas Archer má v životě všechno, co by si mohl přát - krásnou ženu, dobrou práci a milovaného syna. Poté, co do jeho domu vnikl nezvaný host, který zabil jeho syna, znásilnil a krutě týral manželku, se jeho poklidný život ocitá v troskách. Jeho žena je z toho psychicky na dně, stále v něm vidí svého syna a to ho přivádí k šílenství. Má strach, že o ni přijde a zůstane sám. Policie si s případem neví rady, a proto Archerovi jeho terapeut doporučuje tajnou agenturu, která se specializuje na hledání nebezpečných zločinců. Rozhodne se pátrat na vlastní pěst. Ve chvíli, kdy je konečně na stopě synova vraha, však musí čelit rozhodnutí, které má pro něj zničující důsledky. (TV Nova)

sugar80

Poměrně nudná "střílečka" (tedy zas až tak moc se tam nestřílí), v níž flashbacky zdlouhavě vysvětlují, jak a proč se hrdina dostal do této situace. Akční scény nefungují, což je u béčkového akčního filmu velké mínus. Nejvíce ale irituje příběh, který je velmi předvídatelný. Jednou z mála slušných scén je ta úplně poslední (ale neotevírá prostor pro druhý díl?).______PLUSY: Schweiger, rozumná stopáž;______MÍNUSY: akční scény, X-krát viděný příběh ()

golf78 odpad!

No je to strašný film. Vypnul jsem to ve chvíli, kdy farajer zjišťuje, že asi mučí nesprávného. Dál se na to už nedalo koukat. Jestli správný byl nebo ne nevím, neb jsem to nedokoukal. Úplně zbytečný film... ()

Flatplayer

Od filmu jsem nic nečekal a bavil mě. Zkrátka kdo čeká umění, ať se raději nedívá. Možná je to tím, že jsem milovníkem béčkových akčních filmů, ale já jsem byl s touto komorní střílečkou zcela spokojen. ()