Steve Stockman se chopil režie amerického komediálního dramatu vyprávějícího o odcizené rodině, která se sejde v matčině domě, aby jí dala poslední sbohem. Emily, Keith, Barry i Matthew si myslí, že mámě zbývá jen pár dnů života, jenže se ukáže, že hlava rodu Anita, i když je těžce nemocná, chce své čtyři dospělé děti především přimět k zamyšlení. Co se stane s rodinou, když ta, která ji doposud držela pohromadě, už na to nestačí a její odchod ze světa se blíží? Mají na to dva týdny… (oficiálny text distribútora)

Daveed

Hezký příběh, bohužel smutný, ale popisující setkání čtyř sourozenců u smrtelné postele jejich matky. Hezky natočený příběh s dávkou humoru i smutných scén. Výborně zpracované i natočené. Dávám plný počet. ()

dobytek

Já filmy na toto téma nemám moc rád, protože se obvykle jedná o díla, kde všechny postavy akorát brečí a divák by měl brečet s nima. Tady je těch ubrečenejch scén naštěstí opravdu minimum. Naopak je ve filmu dokonce i trochu černýho humoru. Ale celkově mě to moc nezaujalo. Za pár dní si na film asi ani nevzpomenu. ()