Každý den bojují mladí lékaři na berlínské klinice o životy svých pacientů. Osobní život zůstává stranou. Nakonec jim nezbude nic jiného než hledat spřízněné duše přímo na pracovišti... (oficiálny text distribútora)

Karlos80

Nový televizní seriál...? Ne starý ale na ČSFD až do nedávna chybějící ! Sice se vysílá už jeho třetí řada ale já jsem ho až doposavad neměl možnost shlédnout. Jde každý den v poledne na televizi Prima a jak už jsem psal viděl jsem z něho prozatím jen pár dílů a musím říct že to zase není až tak něco vyloženě špatného a nevkusného. Ale samozřejmě jiným seriálům z lékařského prostředí např. Pohotovosti (4*), Nemocnici Chicago Hope (3,5*), Chirurgům (3*), Plastické chirurgii s. r. o. (2,5) či Diagnoze vražda (2*) se to v žádném případě nevyrovná. Ale zase ještě u mě o něco lepší než opět Německá Stefanie (odpad !). Možná je to jen tím že je to opět z Německé produkce... Jo a pozor neplést z Klinikou pod palmami, jiným ale o něco starším opět Německým seriálem. Fůj těch Němců už bylo dost už jich mám plné zuby.. ()