Death Note - Zápisník smrti

• Česko Zápisník smrti (viac)
Animovaný / Dráma / Krimi / Mysteriózny / Psychologický / Thriller
Japonsko, (2006–2007), 14 h 11 min (Minutáž: 23 min)

Predloha:

Takeši Obata (komiks), Cugumi Óba (komiks)

Kamera:

Kazuhiro Jamada

Mamoru Mijano, Aja Hirano, Kazuja Nakai, Šidó Nakamura, Akeno Watanabe, Maaja Sakamoto, Nozomu Sasaki, Hiroši Ótake, Ken'iči Macujama, Keidži Fudžiwara (viac)

Recenzie používateľa Nikolas__ k tomuto seriálu (38)

Provizorium (2007) (E20)

Tenhle díl přinesl novou, dle mého nejlepší anime znělku všech dob. Ti co jí nesnáší podle mě nemají u Death Note co dělat. ()

Provedení (2007) (E21)

Jeden z dílů Death Note kde ze seriálu neplave genialita celou dobu. Ale stejně je tam vidět a je to vážně strašně dobré. ()

Rada (2007) (E22)

Naprosto skvělý díl, opět. Seriál se začíná přibližovat k prvnímu ze "dvou" konců. ()

Vztek (2007) (E23)

Hrozně napínavý díl, ale věřte že je to jen takové ticho před bouří. ()

Oživení (2007) (E24)

V této epizodě jde téměř o všechno, a vypadá to že už se konečně začnout věci obracet k lepšímu. To by ale Light nesměl být badass maniak. Nádhera. ()

Ticho (2007) (E25)

Překrásný díl, nejenom jeden z nejlepších v Death Note (a že je z čeho vybírat), ale taky jedna z nejlepších anime epizod vůbec. L je zde nejchytřejší postava v tomto lidském moři. ()

Obnova (2007) (E26)

První polovina dílu jsou flashbacky, a rekapitulace, a vše je udělané téměř dokonalým způsobem, stejně tak i druhá polovina epizody. ()

Únos (2007) (E27)

Nové postavy, Near a Mello, jsou na scéně. Mello není zrovna můj oblíbenec, ale Near je skoro má nejoblíbenější anime postava ever. Miluju jeho vlasy, a charakter. Možná se tomu divíte, ale nevadí. Seriál se dostává do své konečné etapy, pomalu, ale jistě. ()

Netrpělivost (2007) (E28)

Něco v čem je Death Note tak dobré (skoro všechno), je zde pořád na maximu. v druhé polovině seriálu už pro Lighta nemáte tolik citů, protože prostě všem ničí život. ()

Otec (2007) (E29)

Taktéž nádherný díl. Osobně si myslím že ta kombinace ze začátku napínavého dílu, potom akčního a nakonec velmi emocionálního, je vážně úžasná. ()

Spravedlnost (2007) (E30)

Další výtečný díl. Tak hrozně repetitivní je psát komentáře k celému Death Note, bcs jde skoro jen chválit. ()

Přesun (2007) (E31)

Naprosto epický díl kde se objevuje další (již několikátá), geniální postava, Teru Mikami. ()

Výběr (2007) (E32)

Další výborný díl... novou postavu druhé Lightovy známé upřímně nemusím, každopádně to kompenzuje Mikami, jeho pohled do minulosti byl taktéž dost dobrý. ()

Pohrdání (2007) (E33)

Tak, musím říci že Scorn je nejspíše, pokud mám skvělou paměť, nejslabší díl Death Note. Pořád je ale fakt skvělej, hlavně jedna scéna s Nearem. Light už je definitivní manipulativní záporák. ()

Ostražitost (2007) (E34)

Tenhle díl už byl zase výtečný, ale není času nazbyt, finále se jde najít. ()

Zloba (2007) (E35)

Poslední tři díly Death Note jsou tak strašně nádherné že to moc nejde popisovat, ale tenhle má prostě tolik dobrých scén. Začátek, nebo scéna s Mattem (ten je skvělý, ale více je v manze). ()

1.28 (2007) (E36)

Tímto se pomalu dostáváme k finále. Scéna s příchodem Mikamiho perfektní, Lightovi scény taktéž, finální cliffhanger božský, celé je to neuvěřitelně napínavé. Sakujoooo ()

Nový svět (2007) (E37)

Spoiler. Light běží vstříc svému osudu, do prosluněné tmy.... ()