Diamantoví psi

• Česko Diamantoví psi (viac)
všetky plagáty

Skupina lovců pokladů se vydává za dlouho ztraceným pokladem - buddhistickým diamantovým artefaktem nesmírné ceny, který je prý ukryt v mongolských horách. Hledači si jako průvodce najmou dobrodruha, bývalého vojáka americké armády, Ronsona. Nikdo z nich však netuší, že tato výprava změní celý jejich život… (oficiálny text distribútora)

goodridge

25.9.2012 som napísal, že tento film nestál za veľa a dal som ho za 2*. Teraz po opätovnom zhliadnutí po veľmi únavnom dni keď som si chcel len mozog vypnúť, musím zmeniť názor a zvýšiť to na 3*. Mám slabosť na tieto Lundgrenovské ultralacné C-čkové filmy. Pri prvom nízkom hodnotení som bral použitie lacnej TV kamery za mínus, teraz som toho názoru, že to pridalo na autentičnosti filmu. Akcie bolo koniec koncov dostatok aj keď lacnej a primitívnej, nízky rozpočet tu je vidieť na každej minúte záberu. Ale aspoň sa stále deje niečo, film nenudí, nemá slabú chviľku len to lacné spracovanie. A ešte k tomu Lundgrenovy pristane ten účes na ježka. ()

andy60

Další Lundgrenův marný pokus vyhrabat se ze sraček. Ani ta vyholená hlava mu ale nepomohla (navíc v určitých záběrech na obličej mně připomínal Milana Kňažka) ()