Zahradník

všetky plagáty

1. interaktivní film! Děj filmu ovlivňují diváci. V kinech pomocí hlasování a na DVD volbou menu. Můžete se rozhodnout, zda svého hrdinu necháte přežít, či nikoliv. Na výběr máte vždy ze tří možností. Partička sedmi mladých lidí (tzv. zlatá mládež) jede na velkou party na Nové Živohošti u Slapské přehrady. Za svítání dostanou nápad projet se na jachtě a vykoupat se na odlehlém břehu. Když se ztratí jedna z dívek, začne jejich boj o přežití. V lese něco je a nehodlá je to nechat naživu… (oficiálny text distribútora)

piserius odpad!

Tak moc jsem se těšil na nový český film s názvem Zahradník. Jaké bylo mé zklamání po shlédnutí tohoto "filmu". Více než film je to spíše sračka. Myslím, že sračka je to pravé slovo, jelikož tento "první interaktivní horor" je horor v pravém slova smyslu. Ale horor, na který se nedá vůbec dodívat. Všem vřele nedoporučuju, protože takovou sračku jsem opravdu nikdy neviděl. P.S. Hádejte, kdo je vrahem? Správně vrahem je překvapivě zahradník. ()

Holina

Je to skutečně něco příšerného. Ovšem měl by se ocenit nápad s variabilitou děje. I to je sice nedotaženo, ale tak přece jen trochu uznání si to zaslouží. Proto ta 1 * ()

danielosbourne

Interaktivní film ??? Když sem si tenhle film kupoval, těšil sem se jak malý dítě, že budu moct změnit konec filmu..zachránit oblíbenou postavu a ne, že ať udělam co udělam, všechno dopadne uplně stejně. Herecké výkony jsou naprosto absurdní až na Lucii Váchovou, která mě celkem překvapila, ale o žádný skvělý výkon taky nejde. Myslím že s interaktivním filmem by si měli trochu víc pohrát. Což se nestalo. A co se týče děje...ten taky neni. Zajímal by mě důvod, proč to ten zahradník dělal? Vždyť neměl jedinej motiv a ani se nám nedostane žádného vysvětlení. Jediné za co si tenhle film zaslouží hvězdu je hudba, která je na film až moc dobrá. ()

colapso

Moje hodnocení berte všichni z rezervou,jako film je to samozrějmě jasný odpad,jenže film je tak nechtěně vtipný ,že jsem se od začatku do konce smál,jako o život. ()

Venous666

Ta jejich ,,multiaktivita,, se mi vůbec nelíbila. Více času jsem věnoval klikáním do ovladače kdo pomře než jsem koukal na samotný film. Špatně zahrané, špatně natočení, špatně vymyšlené. jeden velký omyl. Hvězdu dávám jen za ty kytičky v očíčkách ... ()

HonzyR odpad!

What the fuck was that??! Sra*ka na entou... V reklamně se dozvíte, že můžete rozhodovat o osudu většiny hrdinů. Ale bohužel je to úplně naopak, a vždycky se dostanete do předem natočené situace. Stejně jako konec vyjde vždy stejný, at už předtím rozhodujete jak chcete. Bohužel, Češi zkrátka horory neumí a mají se ještě hodně co učit... 0% ()

fisus

Koukám,že je potřeba trošku zvednout hodnocení :D No,popravdě nebýt Saši,ani bych se u toho nebavil.Jasně že tenhle film je srágora,není interaktivní( má to jen jeden konec) a vloudilo se i pár chybiček,kdy se objevuje Saša místo Bena,přestože jste na začátku zvolili možnost,že se skupinou odjede Ben,ale říkám si: " Co jste od toho sakra čekali?"Já dostal to,co jsem očekával a s tím,že to bude sr..ka jsem se smířil už při úvodní scéně.Možná proto je moje hodnocení takové,jaké je a třeba mě za to ukamenujte!!!! ()

godycz odpad!

na dvd bylo spatne naparovane linkovani scen. kdyz jste dali utect, skocilo to na sazet kyticky. na mejdanu jsme to opili dali 2x . uz jen kvuli sasovi.... ()

LANSA

Slabý a obzvláště herecké výkony k pousmání. Jediná * je za možnost spolupodílet se na jistých rozhodnutích ve filmu. ()

chaturga odpad!

Vůbec to není interaktivní, vůbec to není horror a vůbec to není film. Je to sračka jak má bejt. Když si vemu, že asi nejlepší herec z "neherců" tam byl Saša, tak co můžeme čekat že? A krev? Spíš krásně trapně namalované tempery až to bolí. Lidi, komu se to líbí, tak se nechte vyšetřit. Je to film bez děje, koření, herců a kameramana. Hrůza. Ještě jsem snad nic tak strašně trapnýho neviděl. Češi jsou prostě češi. Nepoznají psychologii postav v horrorech ani kdybych jim to já sám naservíroval. Teď mi to připomíná, že přátelé z okolní vesnice si sami natočili ze srandy film, kde jsou záhadné vraždy v lesích a je to fakt pro prdel, dokonce tam je vyšetřovatel ve stylu Columba, ale můžu říct, že je to na stejné úrovní jako tento stupidní "film". A interaktivita je asi tak podobná jako v Nezvratném osudu 3. Na pár místech si sice něco vyberete, ale film je úplně stejnej. Jen se změní asi v pár záběrech..... Trapnost a ubohost. Nereálné, trapné, strašné s nejhoršími neherci pod sluncem... A s nejhorší kamerou. A to ani nemluvím o filmových chybách, kterých je tucet!!!!!!! Jdu to radši zapít. ()

trej

je to jen zábava- lepší než 90% Deep in the forest filmů. Včetně zpracování. Takhle se opravdu "lesní žánr" dělá, se záměrně amatérskou kamerou a cool ksichtama. Spousta odkazů na známé i méně známé splattery, včetně dialogů. Možná bych to nazval parodií, ale nějak to neumím zařadit. ()

burnfly odpad!

"to je teda dobrej horror", doporucuji kazdemu at si koupi originalni DVD nebo zajde do kina at maji uzasni cesti tvurci na vice drog. kvalita "odpad!", herecke vykony "zabavne", trapnost "maximalni" a zpracovani "tragicke" :D preji prijemne zabity cas u tohoto shitu :D ()

Magoor odpad!

Jak tato zhovadilost mohla vůbec vzniknout?! Nad tím zůstává rozum stát! Nejspíš si tvůrci za ten rozpočet, co je uveden v zajímavostech, koupili digitální kameru a spoustu drog, pražáci jedni debilní, a mysleli si že udělali velmi kvalitní film. Potom ho stříhali nejspíš v absťáku, protože jiné vysvětlení prostě není!!! Prostě žádný amatérský film, by nemohl být amatérštější než tohle! Blil bych!!!!!!!!!!!!!!!! ()