Hlavní postava dvoudílného italského filmu Anna se má: je už sice v kategorii starších dam, ale vypadá skvěle, daří se jí skvěle, má skvělý byt a úžasnou velkou rodinu. Ovšem aby z toho mohl být zajímavý filmový příběh, musí se to všechno trochu zašmodrchat. Začněme u Anniných dospělých dětí: Anna je totiž stále bere jako děti - a ony na ni naopak často jako děti hrnou své problémy. Třeba nejstarší dcera Giulia s úspěšnou kariérou ve velkém nakladatelství: když se hádky s manželem dostanou za únosnou mez, popadne dospívající dceru Alessiu a odstěhují se k babičce. Nejmladší Livia u matky ještě bydlí, a docela ji trápí, že není s to se osamostatnit - navíc ještě nemá ukončenou školu - architekturu a nedaří se jí najít zaměstnání. Annin syn Marco už v zaměstnání úspěšný je, a velice, navíc se svou krásnou a milou ženou čekají první dítě - avšak jeho pragmatický přístup k životu se občas střetává s Anniným. Jak se zdá, nejlépe vychází babička Anna s vnučkou Alessiou. A pak jednoho dne zdědí Anna dům na venkově... (oficiálny text distribútora)

SB odpad!

Viděl sem toho jen asi 20 minut, ale takovou slátaninu sem už dlouho neviděl... Musel sem se furt chechtat, věty typu "jaktože ti o tom Antonio neřekl?" nebo "musím vědět, jestli mě miluješ" tam lítaly jedna za druhou. Skvělej špek bylo taky: "Půjčím ti ty peníze" "Vždyť by to znamenalo 650 000 €!" "To není žádný problém." Jelikož mě vůbec nenapadá, za co by se této kravině dala dát aspoň hvězda, dávám tomuto bezcennému filmu odpad. ()

Lumen007

No od ČT2 jsem čekala větší kvalitu. Naivně jsem si myslela, že to nebude třeba až tak zlé, ale bohužel bylo. Rosamunda Pilcherová i Daniella Steelová by se za toto dílo nemusely stydět. ()

Angie91

Italské drama na způsob Láska nebeská, ale asi o čtyři třídy horší :) - bylo tam spousty dějových linek a nebyly moc přehledné a ani dobře herecky zvládnuté! Ale protože jsou italové trochu romantici a snílci, nečekala jsem od toho víc, než jsem dostala. Takže se to jednou dalo :-D ()