Na Zemi míří zástupy zlotřilých mimozemšťanů a zastavit je může jen výrostek Sadamitsu. S pomocí helmy, která zbyla po mimozemském robotím "policistovi" je odesílá vstříc spravedlivému trestu. Situace se komplikuje s příchodem bojového stroje Vulture, který, aby ochránil vesmír před zločinci, by mohl zničit celou planetu. (Subjektiv)

Ouwen

A je to za mnou. Kdysi jsem koukal na Inujašu, Ful Metal Penik, Det Nout, Blíč, na co si člověk vzpomene z těchto anime. Ale tohle jsem prožíval, jako nikdo. Tehdy jsem se nedostal až do finále, skončil jsem v části, kdy přestala fungovat helma a hrdina stál proti asi čtyřem těžkým soupeřům v epicentru města. A i přes to, že jen dva díly jsem našel s cz titulkama, šel jsem do Anglických a tato improvizace nebyla k zahození. Slušné zápletky, brilantní hudba a hustá hlavní postava s celkem fajn partičkou. Vetřelci nemají chybu a námět se mi moc líbí. Humor tu je samozřejmě taky, mluvící motorka, vtipné dialogy aj situace. Co se týče té helmy, je to něco jako Kitt, až na to, že místo auta máte helmu, která má spoustu filozofických přednesů a když vypráví, děj je nabitý zajímavostí. Postavy jsou sami o sobě taky celkem fajn, akce je úplně v pohodě, jenom jí mohlo být víc. Největším záporem je podle mne malej počet epizod. Pouze 10 dílů, achjo. Každopádně, určitě se k tomu vrátím, já nezapomenu! 10/10 ()

LordSnape

Sadamitsu je opravdu nesympatická postava. Furt řve, ohání se mečem jako svině a má plnou hubu keců. Občas je pěkně sprostej a nudnej. A přesně takhle by se dal charakterizovat celý seriál. Po příchodu Kamishiro jsem čekal, že se to trochu rozjede, ale bohužel. Navíc konec je fakt hodně divnej. Ale na druhou stranu hudba nebyla špatná. Trochu mi to připomínalo Desperada. 4/10 ()

VashCZ

Tak tento seriál nezapomenu. Znělka jako zoro, motorka jako knigh rider, helma jako zmorfovany power ranger. Na jednu stranu jsem byl hrozně moc zklamaný, že deset dílu a šmitec, další díly nebudou. Opravdu jsem chtěl vidět ten fight proti velkým monstrům. Na druhou stranu pokud by vznikly a neskončiloi by to v tom nezajímavějším a tak by to byl průměrňákov. Nepoušťejte, pokud nemáte rádi nedokončené příběhy. ()