The Loop

všetky plagáty
USA, 2006, 17x23 min

Eric Christian Olsen, Philip Baker Hall, Joy Osmanski, Mimi Rogers, Masi Oka, Bret Harrison, Sarah Wright, Valerie Azlynn, Ken Hudson Campbell (viac)

annickka

První série ***/****, druhá série **/***. Hlavním hrdinou je pětadvacetiletý Sam Sullivan (Bret Harrison), zaměstnanec letecké společnosti se slibnou kariérou. V první sérii jde v každém díle hlavně o to, že Sam nestíhá kobinovat svůj soukromý život s pracovním, z čehož vzniká spousta srandovních situací. Obvykle si Sam domluví rande, načež mu poněkud svézárný šéf oznámí, že má v tu dobu být někde jinde. Jsou zde slabší i silnější díly, v podstatě je to sranda. Jediné, čehož jsem si všimla hned v prvním díle, je povrchnost postav, často těžko uvěřitelný děj a trochu krkolomné zápletky. Druhá série je na tom trochu hůř, scénáristi se rozhodli zcela opustit Samův soukromý život a veškerý děj se točí jen okolo práce, což je na deset dílů až až. Druhá série proto trochu ztrácí dech a člověku se zasteskne po pařbách z prvních částí. Sam se neustále dostává do potíží, za kterými stojí vždy nešťastná náhoda a nedorozumění. Bret Harrison hraje podobný charakter jako v Reaperovi, ten se ovšem s The Loop vůbec nedá srovnávat. Reaper má budoucnost, ktežto Loop je jen sedmnáct dílů omílání stejného principu. ()