Obeo deo reinbou

• Južná Kórea 오버 더 레인보우 (viac)
všetky plagáty

Over the Rainbow je príbeh o ľuďoch milujúcich tanec a spev, ktorý poukazuje na svetlé i temné stránky ich bláznivého sveta. Hlavnými postavami sú Jeong Hee-su, ktorá utiekla od svojho otca z Nového Zélandu a pokúša sa stať speváčkou v Soule; tvrdohlavý Hyeok-Ju a jeho skupina Gangster, ktorí žijú tancom; Rex, fešák s vynikajúcim talentom, ktorý je najväčším prínosom pre Pride Ent., ale chce sa vymaniť spod ich vplyvu; a sladká, ale svojrázna Ma Sang-mi, ktorá stále hľadá svoje miesto pod slnkom. (ČSFD)

Eriol

(Audio)vizuálně atraktivní moderní provedení (pokud máte rádi moderní tanec a alespoň trochu korejský pop :o) ) napomáhá už tak dobrým hercům přenést vás do prostředí showbyznysu, kde se mnohem více než o přední místa hitparád hraje o vlastní štěstí a místo v srdci milované osoby. Ač seriálu ke konci dochází dech a zabývá se především vztahy mezi hlavními postavami a méně již jejich kariéře a prostředím showbyznysu obecně, přesto jde o velmi svěží dílo, kterému se podařilo vyhnout většině očekávaných dějových klišé. ()

YukiKaze

Nechci nějak rejpat, ale mohlo to být více jiné. Sice tam byla ukázaná popularita mezi fans, mínění veřejnosti, nějaká ta rivalita, ambice, romantika, ale cosi mě tam chybělo, co mělo Dream High. Z konce jsem nebyla vůbec nadšená... pro mě to byla slabší dorama. Bohužel můj názor, i přesto, že tam hrál Ji Hyun Woo sshi. ()