Dirty Sanchez

(relácia)
Reality-TV / Komédia / Akčný
Veľká Británia, 2002, 30 min

cocrHeLL

Další partička ve stylu známých a dle mého názoru přehodnocených Jackass... ačkoli Dirty Sanchez nemaj ty bohaté prostředky jako právě Jackass nebo ještě lepší Dudesons, tak to zachraňují určité charakteristické brutální nápady. 70% ()

Phobia odpad!

S úžasem zírám, jak vysoké hodnocení má tahle zvrácená úchylnost. Dvakrát jsem na to natrefila při přepínání televize a v obou případech jsem musela zcela znechuceně přepnout snad po minutě. Pokud jste však duševně nemocní a rádi sledujete pánské pohlavní orgány (bez cenzury a v detailních záběrech) a pánské holé řitě, kterak jsou mláceny, kopány, páleny, zkrátka torturovány na x nepochopitelných, ponižujících způsobů, případně jak jejich majitelé pijí moč, býčí sperma, žerou žížaly, zvratky a nepochybuji, že i hovna, aby pobavili své nemocné obecenstvo... pokud se vám tohle všechno líbí, pak se dívejte. Ale skočte si k psychiatrovi, třeba vás pak nechají sledovat MTV i při ústavní léčbě. Tenhle pořad je absolutní, neuvěřitelný vrchol hnusu, nevkusu a demence, skutečný důkaz mravního úpadku tzv. západní civilizace, protagonisté jsou choří kokoti... a spokojení, nadšení diváci - no comment, už bylo řečeno vše a zcela bez nadsázky:-(. Malinko mě uklidňuje vědomí, že toto je naprosto nejhlubší dno, hluboko pod hnojem, zblitky a sračkami, nic horšího už tedy jistě neuvidím. Když nejde hodnotit do hlubokého mínusu, nerada se spokojím s příliš laskavým hodnocením 00%. ()

crha

Jackass byli první a Dirty Sanchez je musel s něčím trumfnout. Proto je tento pořad o dost víc větší prasárna a ještě víc pokleslejší. Jackass později také museli přitvrdit. Pokud máte rádi podobné úchylárny, tak doporučím Bumfights, pak si řeknete, že tohle je pro děti. ()