Zátoka delfínů

• Taiwan Hai Tun Wan Lian Ren (viac)

Dva přátelé z dětského domova se po dlouhém odloučení znovu shledají a musejí překonat nepřízeň osudu, aby mohli dostát dávnému slibu a najít lásku. (Netflix)

Liverka

Dolphin Bay je tv série, která byla točená s citem a hravě dokáže strčit do kapsy i novodobější seriály. Příběh je o dvou sirotcích, jejichž cesty se mají rozdělit, ale slíbí si, že se zase potkají.. Ze Ya odchází do bohaté rodiny a je vychováván k tomu, aby jednoho dne převzal celý rodinný podnik. Tian Bian si adoptuje chudá žena. Jak to tak bývá, osud je opět po pár letech svede dohromady, a i když zpočátku nevědí, že už se dávno znají, začnou k sobě rychle cítit sympatie. Má to celkem 28 dílů, ale kouká se na to opravdu samo. I když je konec smutnější, tak oproti jiným sériím to netahá tolik emoce. Jediné, co mi trochu vadilo, byl soundtrack. Byl složený z taiwanských, japonských a korejských písniček. Při takové škále kvalitních taiwanských hudebníků opravdu nechápu proč vybrali písničky i z jiných zemí. Taiwanské se mi líbily a bohatě by stačily, anglické respektuji, protože dejme tomu vyrůstali v sirotčinci s anglicky mluvícími jeptiškami. Celkově ten soundtrack na mě působil jako mišmaš. A dalším důvodem proč dávám jen 4 hvězdičky je špatný výběr konečného partnera!!! Myslím, že producent byl mnohem lepší (až na tu facku a chrápání s bejvalkou) a hlavně roztomilejší:-) ()