Úvod filmu patří seznámení se s posádkou ponorky americké armády a jejím následném zmasakrování tajným vojenským experimentem - obřími škorpióny. Po téměř třech měsících je ponorka nalezena nedaleko pobřeží Kalifornie a sestaven záchranný tým pro její vyzvednutí. Ten se musí pomocí miniponorky dopravit na místo, zjistit co přesně se stalo s posádkou a hlavně opět zajistit náklad, který již plně obsadil ponorku. Ne všichni členové týmu však ví vše o situaci a mají úplně poctivé plány... (t_gon)

Le_Chuck odpad!

"They are Marines and they are trained to handle out all the situations. They are big boys!" Nuž a v praxi sú naši mariňáci zásadne vždy otočení chrbtom k nejakému temnému zákutiu a skúmavo strkajú hlavy do všetkých možných otvorov (pokiaľ práve jašivo nerozosievajú digitálne projektily po 300 miliónovej nukleárnej ponorke). Tak toto je hardcore vážení a pod lákavým plagátom sa skrýva ultimátne z-tko, nad ktorého debilitou musí krútiť hlavou aj 5 ročné decko. Výčtom negatív by som jednak sundal databázu ČSFD (taký by bol dlhý koment) a zároveň pripravil o zážitok labužníkov, ktorý podobné fláky vyhľadávajú. Im môžem len doporučiť, lebo toto...toto je naozaj NEUVERITEĽNÉ peklo. Pri stopáži hodina 45 prakticky nepozerateľná záležitosť. 1% (za úvodné titulky). ()

Campbell odpad!

Tak ale ovšem tohle je pro gurmány. Něco tak špatného jsem nečekal, V jeden den jsem zkoukl tři filmy kde vystupovaly škorpióni(Scorpius gigantus, Stinger a Deadly stinger) a tohle je zaručeně to nejhorší. Vlastně když se pořádně zamyslím neviděl jsem horší zvířecí horor. Tohle je film o ponorce a v ponorce se nic neděje. Film má něco kolem 105 minut a totálně nic se tam celou dobu neděje, sem tam něco zaútočí ale to je asi tak všechno pak se celou dobu kecá. A to kecání je tak nudné že Vás to zaručeně uspí. Vlastně zato můžou i ty vážně špatný herci. Kde je jen režisér vyhrabal??? A dále i když většinou nekoukám na efekty, tak tady nemůžu opominout fakt že tady uvidíte zaručeně ty nejhorší co existujou. TY škorpioni byly spíše k smíchu. Dále mě pak pěkně štvala kamera která nestíhala pomalu nic snímat, protože škorpíci byly tak rychlý že to ani nešlo, a to nemluvím o tom osvětelní. Jasně jsme v ponorce tam moc světla asi není, ale tady vidíme stále jenom tmu, sem tam proběhne nějaký digitální ocásek a pak zase tma. No nic film je to vážně otřesný a nedoporučuju ho vůbec nikomu, protože by to byla vlastně taková sebevražedná mise. Bože filmy o škorpionech už do konce života nepotřebuju vidět. ()

t_gon odpad!

Tenhle komentář berte jako varování : jedná se o hodně nízko rozpočtový horor, který je otřesný po všech stránkách. Když se během prvních 3 minut staneme svědky vyvraždění celé posádky ponorky americké armády jejich tajným vojenským nákladem (schválně zde uvedu, že se jedná snad o nejhorší CGI škorpióny, jaké kdy uvidíte), budete tušit,která bije. Absolutně žádná stopa po minimálním umění s kamerou, po herectví se také zaprášilo a zbylo pouze 100 předlouhých minut podívané na otřesně digitální ponorky, kupu škorpiónů a dvě sic pohledné, leč naprosto tupé blondýny, které se vůbec neostýchají sexuálních radovánek, když za dveřmi čeká nechutně „směšný škorpik…“ Tady se vyplatí opravdu dát pracky pryč!!! ()

Časové pásmo bolo zmenené