Barampigi joheun nal

• Južná Kórea 바람 피기 좋은 날 (viac)

Dve znudené ženy v domácnosti nadviažu kontakt s dvoma rôznymi muži. Ich vzťahy prerastú až do mileneckej roviny a oba páry sa nevedomky stretávajú na chodbách motelov. Jedného dňa sa dáma známa ako "rosa" zdržiava v miestnosti so svojím mladým milencom, keď zrazu vtrhne do izby jej manžel aj s políciou. Ďalšia dáma, známa ako "vtáčik", je v priľahlej miestnosti a počúva, čo sa vedľa deje. „Vtáčik" pošepká svojmu milencovi, aby bol ticho, pretože policajt v druhej izbe je jej manžel... (ČSFD)

Pethushka

A good day to have an affair jednoznačně patří do kategorie "Zlepšovač nálad". Příběh je sice docela prostý, ale ta optimistická atmosféra z něj dělá něco neobyčejného. Z Hye Su Kim srší pozitivní energie a Min Gi Lee jí byl nejen roztomilou hračkou. S druhým párem je to malinko složitější, ale i oni mi byli svým způsobem sympatičtí. Občas člověk ve filmu drama nepotřebuje, a právě pro takové chvíle je stvořen tento film. 4* ()

italka63

Tak jsem nějak na rozpacích, co s tím.Jako komedie mi to přišlo prvních pět minut, pak hlavní hrdinka, která chce mít románek, protože svého muže nemiluje, totálně na zabití a měla jsem nutkání to vypnout.Ustála jsem to, pár humorných scén se objevilo, ale nějak mne tady minul asijský styl pro vtip.Tak už nikdy více, ještě že se z těch dvou mladých žen staly alespoň kamarádky, které mírně prohlédly, o čem život vlastně je, i když se film tvářil, jaká je to vlastně psina a dá se to zvládnout. S hodně odřenýma ušima tři hvězdy. ()

Shit

Jestli tohle byla komedie, tak já si každej den volám s papežem a vyprávim mu sprostý vtipy a on se tomu tlemí jak idiot až se mu rolujou fusekle. Podle mě se jedná o dost nudnou záležitost, ve který se jedná hlavně o to co nejvíc ukázat stranu která podvádí, ale na druhý straně úplně opomenout stranu která je podváděná. Film je totiž zaměřenej hlavně na scény podvádějících párů a to ať už milostných a nebo jakýchkoliv jiných, který ale neposkytnou ani zajímavej pohled na nějakou tu pěknou korejku a o nic víc se moc nezajímá, krom toho sem si nevšim prakticky ani jedný vtipný situace a závěr je jakoby vlastně ani žádnej nebyl. Zbytečný a ztráta času ()

tombac

Poslední čtvrtina filmu a onen rozesmátý konec mi daly přesně to, proč se na korejské romantické komedie tak rád dívám. Ano, je to u mě už letitý evergreen: před pozřetím korejského snímku naprostá mizérie a po jeho konci positivní nálada a aspoň chvilková radost ze života. Nu, Korejci jsou na vylepšování mých nálad experti. :) Špetku chladu bych filmu, který staví na útěku z manželského stereotypu pomocí milenců a sexu, vůbec nevyčítal. Ta vášeň, ta tam prostě přítomna je. Možná indie počin, ale opentlený tradičními korejskými barvičkami, hravým úvodem a milým feelingem. ()

Ceres

Hm, velmi dobrá komedie, i když ne, že se smějete celý film, ale snímek ve vás udržuje dobrou náladu, kterou tam od začátku písní zasel. Musím ale uznat, že jsem se hodně nasmál a bavil zvláště ze začátku v motelových scénách. Vidět pít Hite, korejské pivo, které není nic moc, z toho po love motelích jsem si toho užil taky dost, ale hlavně vidět nemotorného studentíka, jak se sápe na zkušenou paničku, je k popukání. Korejci prostě umí. ()