Mladý Ken Duken musí najít vraha svých rodičů a osvobodit ze spárů největšího nepřítele Stephana Luca svou dávnou lásku Claire Keim. Během úporného hledání prožívá dobrodružný život jako statečný a obávaný pirát, kterým se stal shodou nešťastných náhod. (oficiálny text distribútora)

siki37

nemecký romantizmus má určite svoje čaro, ale ja som ho v tomto televíznom filme neobjavil ani za mak. boli to tri hodiny utrpenia, strašnej nudy, škoda komentovať ()

Naby

Celou dobu jsem si myslel, ze to jsou nejaky Finove, nebo jiny severani (podle tech zjevu). Celkem se mi ale nezdaly ty nazvy mest ;-). Jinak 3 hodiny nudy, doporucuju u toho neco delat, jinak se unudite k smrti. Jednicka unikla jen o fous. Celkem 1,6*. ()

Nick321

Celkem příjemný německý film o středověkém chlapci, který tragicky přijde o rodiče, nějaký čas žije v klášteře, po odchodu se stane námořníkem a nakonec po úspěšné vzpouře vůči despotickému kapitánovi pirátem. Bere bohatým, dává chudým a hledá kromě vraha svých rodičů také svou lásku z dětství. Některé scény jsou nudně zdlouhavé, ale není jich mnoho, já jsem se u filmu bavil a rád si ho čas od času pustím. 4*. ()

newSami

Snaha o "nemeckých pirátov Karibiku"? Bohužiaľ, ani to nie. Neviem, čo je na tejto legende "pravdivé", či je to niečo ako náš Jánošík, či je to naozaj nemecká legenda. Filmu by aspoň trochu pomohlo skrátenie, príbeh sa neskutočne dlho vlečie, má veľmi veľa hluchých miest, kedy sa divák nudí. Atmosféra je síce veľmi pekne dokreslená kostýmami a prostredím, dokonca aj lode sa snažili urobil autenticky (žiadna veľká Čierna Perla). V polovici filmu však už človek chce, aby sa už skončil. ()

Manarit

Nemohu hodnotit... Vydržela jsem zhruba 20 minut při srdceryvné scéně piráta na schodech, samozřejmě před jeho milou a polovinou města, jež trpělivě přihlíželo. Jediné, co mi z této scény utkvělo v paměti, je pocit neuvěřitelné trapnosti. ()