Městečko Brownsville se díky přehradě stalo rájem rybářů, většina obyvatel žije z cestovního ruchu. Jednoho dne si pilot vrtulníku Steve Branagan všimne, že hráz prosakuje, a upozorní na to svého přítele radního Paula Blakea. Ten bez meškání informuje starostu - a tím také prozatím veškeré snahy o řešení končí, starosta totiž nechce o nebezpečí ani slyšet, aby neohrozil místní. Ve skutečnosti ale přehrada nezvládá příval vody, která se v ní nahromadila po dlouhotrvajících deštích. Voda vytryskává na dalších a dalších místech - až přijde osudový okamžik... (oficiálny text distribútora)

Wacoslav1

Standartní televizní produkce tehdejší doby. Nic výjimečného, ale zase osobně mám téma záplava rád a kvalitních filmů co o tom pojednávají je jako šafránu, tak ty průměrný 3* nakonec dám.50% ()

ARI50

Ouu celkem zklamalo ale taky se neměl od tv filmu a roku čekat zázraky jenže někdy se dějí tady by nebyla chyba ani to že se ve směs dlouho nic neděje ale to že když se voda valí tak ať to jde vidět a ne finální záběr po tmě na zatopené město to trošku nepovedlo. ()