Dva američtí bratři Tod a Jan vyrážejí do Německa navštívit svou babičku zrovna v období, kdy se koná tradiční mnichovský Oktoberfest, svátek piva. Díky svému vyvedenému bratranci, který má v pití tohoto moku značné zkušenosti, se podívají na velkolepou akci a všechno je natolik pohltí, že se přihlásí do tajné olympijské disciplíny, v níž proti sobě nastoupí mužstva USA a Německa. Tipněte si, kdo z nich vypije více piva. A protože festival je také o krásných a smyslných ženách, naši hoši si výlet do Evropy pořádně užijí. (oficiálny text distribútora)

frannyberry

Příjemná komedie, u které mi nevadila ani občas košilatý a obhroublý humor, naopak jsem se od srdce zasmála. Možná to citlivějším povahám nepřijde vtipné, ale pokud se chcete trochu nekorektně pobavit, mohlo by to s tímhle filmem vyjít. Nebudu rozebírat karikaturu Němců nebo nesmyslné popíjení na plný úvazek. Prostě se nad tím filmem příliš nezamýšlím, ale jako zábava na večer či odpoledne to celkem ujde ()

padlar

Další ze zoufale nevtipných komedií. Hloupé, trapné a místy až nechutné. Dal bych „Odpad“ ale před pár dny jsem viděl Kyklopa, a to byla ještě větší blbost. Musím zmínit, že mně překvapilo množství relativně známých herců, kteří se ve filmu ve vedlejších rolích objevili – Sutherland, Prochnow nebo Willie Nelson. ()