Pakárna je černohumorný animovaný seriál. 13 patnáctiminutových satirických příběhů je určeno mladým lidem ve věku 14-99 let.

Hlavními hrdiny je čtveřice teenagerů - Intoš, Drsan, Synáček a Bohouš Mekota. Ti docházejí do školy, kterou řídí Ředitel Hnízdo - odborník vyslaný americkou Nadací pro podporu primitivních národů ve střední Evropě. Jeho úkolem je pozvednout nám tady všem - tedy i vám - bojovou a pracovní morálku.

Druhou linku tvoří rodina Bohouše Mekoty - nezaměstnaný Otec, hodná Máma a Dědeček - milovník starých časů.

Technologie:  Seriál je vyráběn technologií ploškové počítačové animace pomocí software Maya a Animo. Jednotlivé plošky a pozadí jsou ručně kreslené, poté nascanované do počítače a vykolorované softwarem Animo. Posléze jsou přeneseny do software Maya, kde je z nich vytvořena plně hybná „plošková loutka“ s virtuální kostřičkou, které následně tým animátorů vdechne život. (oficiálny text distribútora)

misakurt

Stížnosti na dabing chápu, ten opravdu není dobrý, ale animace se mi zdá povedená. Jinak něco se jim tam povedlo, ne že ne, ale většinou šlápli vedle...southpark po česku? ()

salamandrr

po shlédnutí několika dílů musím říct,že mě to vcelku vzalo i když je to PAKÁRNA.Jediný co mě na nich trochu štve jsou jejich netové stránky na kterých vyzívají ať jim pošlete nějakou hlášku,že ji využijí....to je docela slušnej podvod neb použijuo vaši hlášku a vám jako autorovi(i když pakárny)nic nedají,takže o režii se dá říct jen to,že je to PAKÁRNA ()

Blacker94

Tahle Pakárna je opravdu příšerná pakárna. Animace je celkem dobrá, ale něco tomu chybí. Možná nějaký silnější ústřední motiv, nebo opravdu dobrý černý humor. Nevím. Hvězdičku dávám za to, že jsem se párkrát za celý seriál zasmál, a to je asi vše. ()

Arccos

Ani ja po prvnim dilu nebudu hodnotit. Zdesilo me vsak zpracovani. Vytvarne pojeti je jak z freewarove hry, ale zdaleka nejhorsi je dabing a zvuk. ()

nudla

"Proč se bát zítřků? Třeba žádné nepřijdou!" Mám to zkouknuté už několikrát a stále mě to baví. Je jasné, že to nikdo nemyslel vážně, proto to neberu vážně ani já. Když se nad to dokážete dejme tomu povznést, tak si to neskutečně užijete. Ne že by to bylo nacpané vynikajícíma hláškama, ale najde se jich tam poměrně dost. ()

mangui odpad!

Nevím co si o tomto veledíle myslet... Když sem viděl první díl, tak sem naprosto nechápal co to jako má být... špatnou animaci bych odpustil, ale z děje mi bylo až trochu trapně... Divím se, že je to vůbec v modrých číslech ()

Zed70

Pokaždé když onanuješ, zemře koťátko! Tenhle seriál je třeba vidět vícekrát. Koupil jsem si i knížku. Jenom škoda že měl jenom pár dílů. ()

wobufet

No, už sem se chystal tomu dát * , ale rozjíždí se to. Animace moc kvalitní není, a vykrádání Simpsnů a South parku je hned vidět. Po druhém a třetím dílu sem si opravdu říkal, jestli si z nás dělá srandu. Nakonec se přece jen něco dít začalo, a stal se z toho klasický animák. Pokud bude v plánu druhá řada, nebudu proti. ()

Rorie

a to jen za jeden díl, z celé serie, který se fakt vyvedl..jinak se na to dá koukat jen pro hlas holubové a pro to že to trvá jen 15 minut...;-) ()

tamadas odpad!

Vezmou dobré dabéry udělají parádní animaci a to všechno zbytečně. Jako kdyby jste postavili obří pevné základy pro stavbu kadibudky ()

Schneeman

Co dodat... pakárna! :D Hlavně "ožajsný hiphop" mi v paměti přetrval po více než 5 let. Ovšem určení 14-99 let bych omezil převážně na 13-16. Ti starší, dalo by se říct už tomu "nerozumí" a hodnotí jak hodnotí. Odpad si tento seriál opravdu nezaslouží. ()

Agent24

Jojžíš útočí,Drsan,Synáček a Bohouš Mekota jsou zábavní a na naše poměry je to paráda. Některý díly byli slabší a jiný zase excelentní. Škoda že není víc dílů a to že ČT dostala za jeden díl o masturbaci pokutu je velice trapné. Takovej South park by dostal pokut jako máku. ()