UFC 195: Lawler vs. Condit

(relácia)
  • USA UFC 195 (neoficiálny názov)

Show se uskutečnila 2. ledna 2016 v MGM Grand Garden Arena (Las Vegas, Nevada). Na hlavní kartě se sešlo pět zápasů.
1) Abel Trujillo vs. Tony Sims
2) Brian Ortega vs. Diego Brandão
3) Albert Tumenov vs. Lorenz Larkin
4) Andrei Arlovski vs. Stipe Miocic
5) Robbie Lawler (c) vs. Carlos Condit (UFC Welterweight Championship) (TheSpearCZ)

ConanVJ

Trujillo vs. Sims 4,5* Celkem opatrný zápas ukončený rychle submisí. ........... Brandao vs. Ortega 4,5* Pěkný dlouhý zápas opět ukončený submisí. .......... Larkin vs. Tumedov 4,5* Parádní strikový zápas, kterému chybí zakončení před limitem. Vítěz si to zasloužil. Ta nakopaná. Ta nakopaná noha bude hodně bolet. .......... (3) Miocic vs. (2) Arlovski 5* Hodně rychlej zápas ukončenej TKO. No hodně mě ten zápas překvavil. .......... (c) Lawler vs. (4) Condit 5* No nemám slov. Luxusní fight a skvělé otevření letošního fighterského roku. Hodně vyrovnaná řezničina, která se musí zapsat do dějin UFC. Po tomto výkonu jsem to přál oběma borcům. Krása. .......... Musím říct, že lepší začátek roku jsem fakt nečekal. Od doby, co má Lawler titul welerovky, tak se jede boj o titul naplno až do samého konce a to je jen dobře. Za hlavní zápas musím dát 100% :) ()