Bývalý vojak upozornil políciu, že z detroitskej štvrti bezdomovcov, dílerov a prostitútok tajomne miznú ľudia. Niekto ich odtiaľ zrejme unáša a počet nezvestných je veľmi vysoký. Špeciálna jednotka FBI pre analýzu správania sa zločincov pod vedením agenta Hotchnera pátra po sériovom vrahovi, ktorý si za obete vyberá feťákov, prostitútky a bezdomovcov z ulíc Detroitu a unáša ich za hranice do Kanady. FBI vypátra dom dvoch bratov, kde následkom nepredstaviteľne krutých experimentov prišlo o život deväťdesiatosem ľudí. V ohrození sa ocitne aj život jedného z Hotchnerových agentov. (TV Wau)

LEATHERFAC

Spoiler! První část díl 25 má sice slabší a lehce zavádějící rozjezd, který mě spolu s několika slabými předchozími díly skoro odradil, ale pozdější změna směru v ději mě vtáhla a nedovolila tento díl přeskočit. Killer jak se patří, takový seriálový Texaský masakr... Bohužel druhá část - díl 26 (proč tu i jinde není uveden?) už tu napínavou atmošku ztrácí a pointa s dětinským vrahem mě vyloženě zklamala až nasrala. A takovej to byl bezva zabiják. Když už se tu vyskytne konečně zase jeden autentickej killer, kterýmu to fakt věříte (narozdíl od několika manekýnů a obrýlených ajťáků, kteří bohužel znehodnocují i sebelepší díly - viz. Smrťák, kterej je po odhalení identity už jen trapnej), tak z něj tvůrci udělají dětinskýho idiota. Což ale vůbec nesedělo na jeho předchozí činnost. A škoda, že se pak nijak neupřesnil vztah obou bratrů a míra viny každého z nich. ()

LucillaP

Celá série měla stoupající kvalitu a tohle byl adekvátní finálový dvoudíl. Dvojice bratrů naprosto výborná. Závěr jsem očekávala a docela by mě i zamrzelo, kdyby to scénaristé chtěli řešit jinak. ()