Film byl natočen podle skutečné události. Trevor, který je veteránem z Vietnamské války, je pronásledován nočními můrami z minulosti. Projíždí Texasem, aby našel své místo na zemi. Bohužel neví, že jeho největší noční můra ho teprve čeká. Jeho cesta je náhle přerušena. Setkává se tváři v tvář s psychopatickou rodinou, která žije na ranči Hill Country. Na ranči, který spoustu lidí navštívilo, avšak už ho nikdo nedokázal opustit. (LIVINGDEAD)

lennyd

Když se jen tak touláte krajinou, a nevíte co bude zítra jíst a spát, přijde vám nabídka k práci na malé farmě téměř jako zázrak. Jenže - majitelé farmy nejsou žádní dobrodinci - a naopak, si ze všech okolocestujících tuláků vytvářejí levnou pracovní sílu. Tvrdá práce, málo jídla, nelidské podmínky, tresty - to je vše na denním pořádku. A jakmile se někdo začne bouřit, udělá se s ním krátký proces... Takovéto filmy mám docela rád, a jsem ochoten překousnout i lecjakou nelogičnost. Jenže čeho je moc, toho je příliš - a autoři do Farmy smrti narvali úplně všechno, co kde viděli a mysleli si že to bude fungovat. Ale ono ne - příběh je hodně nudný (chvilkama jsem usínal), postavy se chovají totálně debilně (a to na obou "stranách" řeky) - semtam se z hodného stane zlý, případně ze zlého hodný (samozřejmě to taky pak odnese), herecké výkony se limitně blíží k nule (hodně tomu pomáhal i český dabing, který taktéž nikterak neoslnil). Ach jo.. ()

Arkos

Poté co jsem shlédl Život zvířat jsem si pustil Farmu smrti a vůbec to nebylo špatný. Jedná se o další z řady podobných hororů, ale, dle mého, je tento jedním z těch lepších. Film má spád a atmosféru a vraždící rodinka je zcela odpovídající tomuto žánru. Jediné co mě trochu zklamalo,byla role hlavního hrdiny, protože od veterána vietnamské války bych možná čekal trochu víc, než se jen schovávat v ....... . Na druhou stranu je pravda, že jsem se díval na horor a ne na Ramba. Takže pro mě v každém případě byl tenhle film příjemné překvapení a kdo nemá rád horory, ať se na něj nedívá. ()

destroy83

Veskrze průměrný exploit zasazený do ,pro žánr oblíbeného, prostředí amerického státu Texas. V okolí farmy, kde při vyslovení jejího jména ilegální přistěhovalci prchají raději zpátky do Mexika, projíždí orezlá dodávka a sbírá stopaře jako dělníky na onen ranč. Většinou se jedná o samotářské dobrodruhy či ztroskotance. Jedním z nich je i veterán z války ve Vietnamu, který po hrůzných zážitcích dostal kopačky od své ženy a rozhodl se začít nový život v Kalifornii. Přivýdělek na ranči a pořádná postel by mu po dlouhé cestě celkem bodla. Ovšem ranč, zvaný též ďáblův, vlastní rodina Brodericků, jejíž členové nejsou zrovna ukázkovým případem pohostinných farmářů. Ano, několikrát viděný obdobný příběh, který ale pokud je dobře natočen, dokáže fanouška žánru potěšit. Což se bohužel u Hoboken Hollow moc nezdařilo. Vlastní buranská rodinka psychopatů působí velmi unyle, i když jsou jednotlivé postavy celkem zajímavé - pomalý tlouštík, který kromě cedrů porcuje i lidská těla, ženská komandantka s vizáží puchýře, kterou uspokojuje pohled na svého druha Juniora, který si občas odskočí znásilnit nejbližší ženu v okolí či trýzní všechny okolo ranami elektrickým proudem, s bídou desetiletá, ale pořádně kousavá psychopatická čubka, která přitlouká hlavičky panenek na kmeny stromů, řáchlá stařena prodávající v místní shopu či skupinka polozdomestikovaných (dle hodnot klanu Brodericků) stálých dělnasů na farmě - něco jim prostě chybí. Gore a torture scény jsou celkem zdařilé, ale nepůsobí tak, jak by si tvůrci filmu nesjpíš přáli. Nějak mi nesedl ani představitel válečného veterána. Kromě těchto postav má divák šanci narazit ještě na místního šerifa v podání Dennise Hoppera, který ve střídavých intervalech s cizineckou policíí křižuje okolní cesty či na byznysmena v podání dalšího řízného béčkaře Michaela Madsena, který cítí prachy na sto honů. I díky těmto dvoum postavám je výsledný dojem z celého dílka průměrná exploitová hodinka a půl, která diváka neznalého žánru vyšokuje a žánrového fanjšmekra neurazí, místy i celkem pobaví. Já se bavil na slabší tři hvězdy. ()

cariada

Opět jeden z buranských hororů ala Texaský masakr. Nic objevného, ale ani nic extra provařeného a nudného. Film nábízí slušnou porci brutality a násilí. Rodina co vraždí a mučí a nakonec pojídá tuláky, které nikdo nehledá, je jako vždy solidně ujetá a dost postižená. Poněkud jsem sice nechápal, že se ty lidi nevzbouřili a neutekli bylo jich víc a určitě by je zvládli. Oblíbená pomůcka rodiny je elektrický bič. To že je do toho zapleten i šerif je jasné hned od začátku. Trochu jsem nepobral ten konec, jako vždy se nikomu nic nestane, poněkud divný. Ale jinak film má slušnou atmosféru a příběh. ()

TomX2

Hoboken Hollow je podpriemerný horor, ktorý si berie niečo od každého známejšieho hixploitation hororu. Žiaľ, presadiť sa mu niekde medzi nich nedarí, za čo môžu neveľké peniaze, úplne prázdny scenár, nudní vrahovia alebo zlí herci. Tento film klady má, avšak priemerné gore len tak nevystrieda isté kvality, ktoré tento film postráda. Niektorí diváci na tom možno niečo ocenia, ale ja som ostal nezaujatý a film ma vôbec nebavil. ()

• Ve scrabblu se nachází i slovo "Redrum", pozpátku "Murder", v překladu "vražda", čímž film odkazuje na horor Osvícení (1980). (t.mon)