Sakigake!! Cromartie kókó

• Japonsko 魁!!クロマティ高校 (viac)
Japonsko, (2003–2004), 5 h 12 min (Minutáž: 12 min)

Predloha:

Eidži Nonaka (komiks)

Kamera:

Makoto Kogawa

Hudba:

Kunio Suma

Akio Ócuka, Ken'iči Suzumura, Megumi Hajašibara, Mijuki Sawaširo, Norio Wakamoto, Unšó Išizuka, Júdži Ueda, Takahiro Sakurai, Fumihiko Tačiki, Hiroši Janaka (viac)

Jak to asi vypadá na škole plné delikventů? Tedy na škole, kam se dostal Takashi Kamiyama a delikvent to není, ale musí se vypořádat s prostředím, kde je jako beránek mezi vlky. V seriálu je mnoho zábavných okamžiků, parodie na běžná klišé, a hlavně onen zvláštní japonský humor. (huhulalka)

Hitman_47

Cromartie High School...škola delikventů a mnoha dalších,hmmm..."úkazů". Jednoho dne je sem poslán student jménem Takashi Kamiyama...je to normální kluk, který se ovšem mezi bandu delikventů brzy asimiluje...a setkává se s ostatními bizarními postavičkami, které se na škole vyskytují, například chlápek, který neustále mlčí a "tak trochu" vypadá jako Freddie Mercury, nebo Gorilla (která pracuje v Sushi baru) nebo Mechazawa (malý robot, kterému nikdo nechce říct..nebo spíš si nikdo nevšímá faktu, že je to robot). Tohle anime bych přirovnal k Full Metal Panic: Fumoffu , akorát je to více postavené na dialozích a monolozích jednotlivých postav. Každopádně, pokud vám sedí absurdní humor, tak se budete bavit u každého dílu stejně jako já. ()

daGGos

Bizarní, šílené, ujeté, pošukané. Nemá smysl Sakigake!! Cromartie kōkō nějak do podrobnosti popisovat, můžete-li japonský druh humoru, jedná se o ideálního kandidáta na volné chvíle. ()