Ordinace v růžové zahradě - Série 18 (2022) (séria)
Hrajú
Michaela Badinková
Československo
Najlepšie seriály:
Za mestskými múrmi (1998) (seriál)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)
Nejlepší trapasy (2013) (seriál)
Jiří Böhm
Československo
Najlepšie seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Svet v plameňoch (2019) (seriál)
Cyril a Metod - Apoštoli Slovanov (2013) (seriál)
Anna Julie Slováčková
Česko
Najlepšie seriály:
Ohnivé kura (2016) (seriál)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)
Robert Jašków
Československo
Najlepšie seriály:
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (seriál)
Labyrint (2015) (seriál)
Tereza Těžká
Česko
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Ochranca (2021) (seriál)
Zrádci (2020) (seriál)
Štěpán Benoni
Československo
Najlepšie seriály:
Pustina (2016) (seriál)
Kukačky (2021) (seriál)
Bez vědomí (2019) (seriál)
Jana Paulová
Československo
Najlepšie seriály:
Cirkus Humberto (1988) (seriál)
Nemocnica na okraji mesta (1977) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Rosalie Malinská
Najlepšie seriály:
Pan profesor (2021) (seriál)
Kriminálka Kraj (2022) (seriál)
Šéfka (2022) (seriál)
Ladislav Ondřej
Československo
Najlepšie seriály:
Hop nebo trop (2004) (seriál)
Nadměrné maličkosti (2004) (seriál)
Kriminálka Anděl (2008) (seriál)
Juraj Bača
Československo
Petr Halíček
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Labyrint (2015) (seriál)
Rédl (2018) (seriál)
Adam Vojtek
Česko
Najlepšie seriály:
Mária Terézia (2017) (seriál)
Malá velká liga (2023) (seriál)
Polnočná spoveď (2023) (seriál)
Jana Holcová
Československo
Najlepšie seriály:
Pustina (2016) (seriál)
Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)
Sedm schodů k moci (2023) (seriál)
Jakub Jenčík
Česko
Najlepšie seriály:
Zlatá labuť (2023) (seriál)
Pozadí událostí (2022) (seriál)
Špecialisti (2017) (seriál)
Radim Fiala
Československo
Najlepšie seriály:
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
České století (2013) (seriál)
Čapkovy kapsy (2011) (seriál)
Pavel Řezníček
Československo
Najlepšie seriály:
Smysl pro tumor (2024) (seriál)
Ochranca (2021) (seriál)
Sedm schodů k moci (2023) (seriál)
Robert Urban
Československo
Najlepšie seriály:
Četníci z Luhačovic (2017) (seriál)
První republika (2014) (seriál)
Šéfka (2022) (seriál)
Agáta Kryštůfková
Česko
Najlepšie seriály:
Ochranca (2021) (seriál)
Táta v nesnázích (2023) (seriál)
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Markéta Děrgelová
Československo
Najlepšie seriály:
Neviditeľní (2014) (seriál)
Pan profesor (2021) (seriál)
Zločiny Velké Prahy (2021) (seriál)
Ha Thanh Špetlíková
Vietnam
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Duch (2022) (seriál)