Oktavianus

snaha o akční thriller se trošku minula účinkem. Jasně, jsme v roce 1932, takže je na místě být shovívavý, ale když se podíváte, jaké jiné pecky vznikly v tomto roce, není to pro Get that Girl nejlichotivější. Samozřejmě šlo o nízkorozpočtové béčko, což se na tom odrazilo, ale víc mi vadil výběr herců: nesympatičtí, a to i ženské postavy (hlavní hrdinka, o kterou šlo - byla to bohatá dědička a tři zločinci ji o peníze chtěli obrat, tak ji i zavřeli do sanatoria, kde úchylný a drogově závislý doktor Tito se baví měněním žen, což se mu nedaří a nedodělky mívají smůlu - v podání Shirley Greyové, byla nepříjemná až hrůza ); akce se snaží být "akční", je však mimořádně statická; do toho nevhodné komediální prvky, když postavy jakože legračně zakopnou a upadnou, a taková ta klišé, jak se dvě postavy baví, jedna se otočí zády, a tak nevidí, jak té druhé jsou ucpána ústa a je odvlečena z místnosti, aniž by vydala jediný zvuk, takže ten otočený si ničeho nevšimne, a podobně. A aby toho nebylo málo, scenáristé se taky moc nepředvedli, protože film ledasjaké načaté téma nedořeší. Jednoduchý a lehce zapomenutelný film. ()