Karlos80

Obskurní raritka od režiséra Larraze, který je známý tak trochu neprávem jen snímkem "Vampyres". Spoiler : Muž ve středním věku, a jeho mladá milenka po havárii svého auta skončí někde v izolované oblasti anglického venkova, kde se nachází tajuplné panství, které jak se zdá je obývané mladým mužem, jeho sexy dravou sestrou, a psychotickou tetou připoutanou na postely. Mladý muž je sadista a amatérský preparátor se zájmem o tetování, a ze setry se časem vyklube šílený sexuální zabiják. Je to nějaká sekta a o co ji jde? Jaké je její tajemství? Konec spoileru. Místy docela divoký a děsivý erotický thriller, odehrávající se převážně v noci, z celkem slušnou sleazy a napínavou atmosférou a některými fakt dobrými momenty (sex Rebeccy a starého doktora, která vyústí v divokou vraždu) perfektně propracovaná je tu například fantastická hippie/psychedelic/drug/sex sekvence. Charaktery v tomto filmu jsou vyloženě bizarní, neatraktivní, vesměs slizké, odporné a nemocné, impulsivně progresivní Ciprianiho hudební skóre zde nádherně vyniklo a perfektně dovytvářelo celkovou spíše podivnou a znepokojující atmosféru. Celkem za 3*, úvod vypadal opravdu slibně, konec pak byl pro mě spíše zklamáním. Sex, drugs, violence it is Deviation. ()