Blast Off

Scenár:

Arthur Hoerl

Kamera:

Guy Roe

Richard Crane (a.z.), Maurice Cass (a.z.), Charles Stevens (a.z.), Billy Lechner (a.z.), Paul Marion (a.z.)

Oktavianus

Další space opera s Rocky Jonesem v hlavní roli. Asi s tím tvůrci stejnojmenného seriálu počítali, že rozdělí příběh mezi tři díly seriálu a pak je spojí v jeden televizní film s uzavřeným příběhem. Tím film samozřejmě trpí po dějové i obsahové stránce (neznalý divák se jen diví, proč je tam ten nesympatický usmrkanec, asi desetiletý Bobby) a podobně. Tento film se maličko vymyká ostatním dobrodružstvím neohroženého space rangera, protože se celý neodehrává ve směšně vypadajících maketách kosmické lodičky (jinak to nazvat nejde) ani na základně, co tak trošičku vypadá jako Kolo (modří jistě už vědí). Povětšinou se celý film odehrává na nějaké zapadlé planetě, kde žijí primitivní domorodci-lidé jako z doby kamenné. Ale je to rodinný seriál (takže pro děti), tudíž ačkoli je domorodkyně Moana (perverzně mě napadá, pročpak asi se jmenuje právě tak...? :-) ) příjemná na pokoukání, kraťoučký sukýnky z jiným filmů o ženských civilizacích na jiných planetách nečekejte. A to je škoda. ()