Bora Bora

Corrado Pani hraje záletníka a jeho otrávenou ženu Haydee Politoff. Když Politoff během dovolené na Bora Bora zmizí, Pani důkladně ostrov prohledává, aby ji našel. Pobyt daleko od svého manžela Politoff vyplňuje skutečným milostným románkem a sexuálním uspokojením s domorodým rybářem, zatímco Pani tahá do postele každou holku, co je zrovna po ruce. Když se Pani setká se svou ženou, vyspí se s ní, ne však z lásky, ale s úmyslem zbavit rybáře iluzí. Oba manželé zamíří otráveně zpět do Mainlandu pokračovat ve svém prázdném vztahu. (Karlos80)

fragre

Krásný barevný film o krásných mladých lidech v krásných tichomořských exteriérech, který je v podstatě o ničem. Ty "psychologické" hrátky pochybných hrdinů jsou tak trapně vykonstruované. Snad jen záminka ukázat nějakou tu exotiku a erotiku. Takže ty dvě hvězdičky jsou opravdu jen jen za rajský vizuál. ()

Karlos80

Ráj na zemi, úžasná tropická scenérie Francouzské Polynésie, velká kamera (úchvatné letecké záběry), ale film jako celek není moc dobrý, celé je to spíše nepředvídatelné a spíše pak nudné. Příběh není tak silný, oproti jiným filmům z tzv. "Tropical Island Paradise" jako třeba "Il corpo". Ale ne že bych nechtěl strávit pár dní v takovém to prostředí a užívat si nezávazného života a volných lásek, tak jak hlavní hrdina Roberto (který není ale zrovna dvakrát sympatický), který sleduje svou uprchlou manželku Maritu až na Bora, Bora, s nadějí na usmíření:-) P.S.: Herci a celý filmový štáb, když už nic jiného, tak si udělali alespoň perfektní dovolenou, do Ráje na konci světa, kde oproti dřívějšku dnes přibylo daleko více luxusních hotelů a různých bungalovů, a kde se letenka pohybuje tak okolo 100 tisíc běžně:-) Film má perfektní exo-erotický nádech a divák jistě ocení i jinou kulturu než tu Evropskou, spolu s některými zvyky. ()