pipapa

Trochu bláznivá, trochu hudební a velmi jednotvárná komedie o šéfovi náboru, který pro neustále nové agitační nápady a jejich co nejrychlejší realizaci v praxi zapomíná, ba dokonce odmítá zaslouženou dovolenou. Když jeho kolegové, se kterými musí své nápady prodiskutovat a uskutečnit, zmizí na dovolenou, rozhodne se vzít potřebné materiály a jet za nimi k moři. Zde chce neúnavně pokračovat ve své práci a snaží se do ní zatáhnout i své kolegy. Ti samozřejmě odmítnou, protože se přijeli rekreovat a ne pracovat. Celá situace se tak změní ve velký zmatek. Milostný trojúhelník - dva na jednu - se po mnoha peripetiích a další ženou změní na dva st´astně zamilované páry a šéf nakonec zjistí, že zanechat na chvíli práce a užívat si dovolenou není vůbec špatné... Scéna zachrańování dokumentů, složených malými kluky na papírové lodičky a plynoucí po moři, byla pravděpodobně zamýšlena jako silně komediální, ale působí spíše hloupě a nerealisticky... Horst Drinda nám zde odhalí své pozadí - na dobu vzniku filmu stále ještě dosti odvážný počin... Komedie, ke které se asi moc často a možná už vůbec vracet nebudu. ()