MrEddie odpad!

Tak tady jsem dlouho váhal mezi hvězdičkou a ODPADEM. A nakonec dávám ODPAD. Agitka o tom, že sice Američani osvobodili západní část republiky ale nebylo to zrovna košer. Když dva čeští vojáci (Jiří Hromada a Jiří Pomeje) spatří v hospodě fašistického doktora, hledaného válečného zločince Brennera, oznámí to svému nadřízenému (Boris Rosner) Ten o cele situaci informuje Amerického plukovníka (Petr Kostka), ten existenci nacisty popírá. Totální slátanina ukazující jak Američané neměli zájem potrestat všechny válečné zločince, protože je potřebovali pro své politické účely. Je mi líto že tak báječní herci jako pan Kostka, Rosner a paní Šulcová (v inscenaci hraje řádovou sestru, která Brennerovi pomůže k útěku) museli participovat v takových sračkách. P.S. V inscenaci se uvádí, že v koncentračních táborech byli vězni, co musí být zlikvidováni, označeni tetováním XYZ. Tak je i tento televizní paskvil pojmenován. Je to ale naprostý nesmysl !!!. Prošel jsem řadu webových stránek o tetování vězňů v táborech a o znaku XYZ ani slovo. Kontaktoval jsem emailem i Holocaust encyklopedii v newyorském muzeu Holocaustu a odpověděli mi, že nacisti používali tetování písmena Z pro romské vězně. (od německého slova Zigeuner, německy cikán), používali hlavně číselné řady. XYZ nikdy nepoužívali !!!.Kdo měl být v koncentračním táboře co nejrychleji zlikvidován neměl žádné tetování!!! Prostě lživý komunistický televizní paskvil. ()