Cin Kuyusu

Karamanlis

Turci tu použili viacero štandardných hororových elementov a snaha sa im uprieť nedá. Nechýbajú duchárske ľakačky, gore nádielka či pokusy zakomponovať do príbehu turecký folklór a urobiť jeho záver prekvapivým, ako celok však Cin Kuyusu žalostne nefunguje a aj vďaka otrasným hereckým protagonistom na čele s hlavnou hrdinkou, škriekajúcou každých 30 sekúnd ako páriaci sa pavián pôsobí miestami až otravne. ()

Martin29 odpad!

Po delší době, který jsem nedokázal dokoukat. Hraje si na Ptáky případně Kaw, ale nedosahuje to kvalit ani jednoho hraje si to na Kruhy, ale nedosahuje to kvalit ani zatím posledního dílu Kruhů. Příběh je neskutečně nudný v celém filmu jsou tak 2 lokace z nichž jedna je jakýsi barák a druhá kousek okolí u něj a nejlepší scéna je na začátku, kdy ti manželé vrazí do stromu bohužel je tak debilně sestříhaná, že vidíme kulové. Celkově se stříhač v tomto filmu tak činil, že zde máme tolik prostřihů, že z filmu vidíme absolutní kulové. Zhruba 30 minut před koncem jsem to radši vypl jelikož mě to nudilo. ()