Karlos80

Béčkové americké krimi, které kdyby byla přeci jen o něco kratší a dějově vyváženější, hodnotil bych nakonec jinak. Connie Stevens zde hraje tajnou sexy policistku v Seattlu, která jde po krku mezinárodnímu drogovému gangu a ještě navíc vrahovi, poté co za pomoci přátel vmyslí perfektní plán. Film má ale pár světlých momentů (jako např. některé dobré přestřelky, pronásledovacích sekvencí, viz. asi 6. minutová dobře natočená scéna; motorka vs. malé sportovní závodní autíčko, nebo vrtulník), najde se tu místy i nějaké to krvavého násilí, Connie je tu párkrát vidět nahá (postel, sprcha), nebo jen v pyžamu pronásledovaná padouchy, a je vidět že si film docela užívá, ale přesto mě to spíše nudilo, k tomu bych připočetl i občasnou zmatečnost a nevysvětlitelnost, co se týče některých jednotlivých filmových úseků. Plus, co ten nešťastný konec (který mě osobně velmi překvapil, nebo lépe řečeno šokoval)? Při kterém jsem fakt nevěděl jestli se mám smát nebo brečet? Průměrné, ale jinak docela zábavné '70s grindhouse sexy-krimi.. ()