Sexy upírka se svými poskoky přijíždí do malého města, aby se zde ukryla před lovci. Dostane ďábelský nápad, jak vyhrát tuhle válku. Pokusí se z místních obyvatel udělat svoje upíří otroky. Jenže nic nedopadne, tak jak si to představovala. (topr harley)

Jimmi

Tak toto bol fakt sialeny film......ale oplati sa to pozriet uz za toho obitusom zmieneneho liliputana upira a upira/farara ktory si posvati vodu v ktorej sa prave kupe:))))) ()

obitus

Buranska, poloamaterska komedie s cool nazvem mne opravdu prijemne prekvapila. Necekal sem vubec nic a dostal sem hodinu a pul hodne poklesly, ale hodne dobry zabavy. Pribeh o pokusu premenit jedno jizanske mestecko v armadu nemrtvych neni az tak dulezity, ono se tam toho stejne moc nedeje, ale pojeti jednotlivych postav (hlavne titulni trojka - vidlak, vidlak liliputan a priteplaly stylista s francouzskym prizvukem) a forky s nimi spojene jsou skvele. Teda pokud mate radi hodne prizemni humor, furt se tu chlasta, prdi a nadava. A navic se obcas objevi opravdu genialni napad, napriklad: vetsina upiru spacha ve filmu neumyslnou sebevrazdu a bezkonkurencne nejlepsi je farar/upir, ktery si po celodeni namaze vleze do vany plne horke vody a zamumla "God bless this water." ()

• Většina herců byli místní obyvatele, kteří hráli zadarmo nebo "za pivo". (topr harley)
  • Film byl natáčen ve Winlocku, malém městě na jihozápadě státu Washington. (topr harley)
  • Kostel, ve kterém natáčemí probíhalo, je katolický kostel, který se nachází ve Winlocku. Filmaři použili pro většinu záběrů místní budovy. (topr harley)