Joe Moore (Gene Hackman) je šťastný člověk. Má krásnou mladou ženu, peníze a práci, kterou skutečně miluje. Joe Moore je zloděj. Život se mu ovšem poněkud zamotá, když při jedné loupeži zachytí jeho podobu bezpečnostní kamera a vypečený překupník Bergman (Danny DeVito) mu odmítne vyplatit slíbenou odměnu. Joe Mooore a jeho partneři Bobby Blane (Delroy Lindo) a Pinky Pincus (Ricky Jay) musejí dokonale naplánovat svou poslední loupež, protože prohnaný Bergman neváhá využít jejich finančních potíží a přinutí je, aby pro něj udělali ještě jednu opravdu velkou fušku... (oficiálny text distribútora)

padlar

Takový průměr, ale podruhé bych se na to již nedíval. Místy až moc překombinované, ale místy zase docela originální. To že se ta partička zlodějů pokusí podvést i toho svého překupníka bylo ale jasné téměř od začátku. Trochu nečekaný byl závěr - tak rozsáhlou přestřelků jsem rozhodně nečekal a nečekal jsem ani konečnou změnu strany Moorovi přítelkyně. ()

andy60

Film založený na tom, že pan A se snaží převézt pana B, jenže se objeví pan C, který chce napálit pana B, ale je tu ještě paní D, která chce přechytračit pána C, aby nakonec všechny přečůral pan A. Trochu překombinované, ale dalo se to. ()