The Cycle Savages

• USA Portrait of Violence (pracovný názov)

vitekpe

Hodne smesnej filmek, kterej ovsem nepostrada urcitou bizarnost = moji pozornost udrzel, ale asi jen projednou. (i diky docela hezkejm holkam :-) ) ()

Karlos80

Jednoznačně další velké zklamání s žánru bikers exploitace. Jak už jsem zde napsal kolikrát, přes, na první pohled senzačně vzhlížející plakát, jsem si dělal s tímto filmem vcelku velké naděje, že to zas bude jedna velká sleazy, násilná a velmi divoká akčňárna. Bohužel se tak nestalo a to i přes opravdu velmi intenzivní výkon zarostlého vůdce gangu, šíleného Bruce Derna (Keeg) ! Příběh byl totálně chromý, dialog hrubý, sem tam sice byla nějaká ta rvačka, pěstí souboje, stopy krve, ruce ve svěráku mladého umělce malíře Romka (Chris Robinson), LSD orgie a jedno skupinové znásilnění ale výsledek je z mého pohledu spíše legrační, nevyvážený, nerovný, rádoby melodramatický, navíc se film tváří spíše jakýmsi uměleckým dojmem. 2* jedna za zmrzlinovou scénu (jo, takhle se dřív balili baby) a druhá za vynikajícího Derna, který se prostě nikdy neokouká a vždy něčím překvapí. ()